Wpis z mikrobloga

ale bawią mnie te płacze o tinder na wykopku xD

wielka teoria testosteronu, płacze o to, że laski wybiorą atrakcyjniejszych typów od nich.
zaufajcie mi, gdybyście wy mieli wybór też byście szukali dla siebie najlepszej opcji, a tak to zamiast się wziąć za siebie to płaczecie w komnacie tajemnic, zmieńcie fotkę nie na jakąś głupią tylko #!$%@? nie wiem estetyczną i to jest pierwszy krok

pare protipów, żebyście nie płakali:

- na allegro macie tinder gold za 20 zix
- kupcie sobie nowy sim za 5 zix i zalozcie na ten numer konto od razu dostaniecie boosta
-tak wiem, polki nie potrafią pisać, tak wiem są #!$%@? - jeśli wyskoczysz z jakimś tekstem w stylu "hej jakim smakiem pizzy byś była? ;PP" to polak wykopek myśli, że wspiął się na wyżyny kreatywności, osiągnął intelektualny mount Everest, liczy, że cipka takiej panny wybuchnie jak Pompeje w 79 roku, a jak spróbuje nie odpisać to co taki wykopek robi?

pisze na wykopie, że polki to #!$%@?, lecą na arabów, a jak złapie kolejnego matcha to pisze dokładnie to samo xD

założy sobie jeszcze konto z jakimś Hiszpanem, żeby się pośmiać z polek, że lecą na ciemnych i będzie to usprawiedliwiał tym, że "mają więcej testosteronu" przy czym wykopek po prostu nie myje zębów, bo w sumie to po #!$%@? ma to robić, ma wybrać mnie, bo ja jestem samotny i ma kochać mnie takiego jakim jestem, a polska witaminka tak naprawdę jeden słip dalej ma Juana Pablito Esteban #!$%@? Posampas

nie wykopku, wystarczy, że nie ważysz więcej niż 100 kilo, nie #!$%@? teścia, masz wszystkie zęby i nie wyglądasz jak stereotyp informatyka na początku XXI wieku

Podsumowując:
-tak, kobiety mają preferencje co do wyglądu i będą ich kręciły osoby o wyglądzie egzotycznym (mnie też kręcą osoby innego pochodzenia, ale i tak pisze z kobietami z polski, jak widzę, że nie bardzo jest wygadana to od razu usuwam match i siema piękna)
-nie, kobieta nie przyjmie gościa, który o siebie nie dba
-czasami chodzi im o hajs, czasami nie, zależy już od przypadku
-jeśli nie będziecie o siebie dbać to nie znajdziecie sobie panny (chyba, że tak niezadbana jak Wy, ale wy na to sobie nie pozwolicie, bo kobieta musi o siebie dbać -.-)
-nie potraficie spojrzeć na siebie obiektywnie i dlatego będziecie siedzieć i płakać zamiast się za siebie wziąć

Ps. Oczywiście są przypadki, których nie da się odratować, ale zdarzają się #!$%@? rzadko
Ps2. Jeśli nie wiecie jak zagadać do dupki na tinder to wrzućcie tutaj screena jej profilu postaram się pomóc, tylko błagam; nie piszcie tych pierdów w stylu "hej, gdybyś była owockiem to którym byś była? :PPPPP" niech ten trend już zdechnie, taka sama wiadomość dostała od 30 innego typa

#tinder
  • 106
  • Odpowiedz
@technojezus: z wyglądem egzotycznym chodziło mi o to, że każda panna będzie miała swoje preferencje.

jedna będzie lubiła enigmatycznego Enrique, druga wychudzonego Malika z Dubaju, trzecia polaka #!$%@?

ale i tak ostatnio gdzieś widziałem wykres, w którym kraje europejskie wybierały ich zdaniem najatrakcyjniejszy pod względem wyglądu mieszkańców kraj i z tego co kojarzę 90 procent europy wybrało Hiszpanie, Włochy na pewno wybrały kraje skandynawskie
  • Odpowiedz
ok incel, już się tak nie produkuj po nocy wymyślając a potem usuwając historyjki o swoich urojonych kolegach i wracaj do posuwania wału z kołdry, który nazywasz swoją kobietą 11/10, mitomanie xDDDDD


@michail_bialkovich: typie ja w związku jestem ¯\_(ツ)_/¯

Dalej wierz e blackpill i inne gówno przegrywie
  • Odpowiedz
@majciontko: pisanie, że większość Wlochów, Portugalczyków, Hiszpanów, to jakieś czady o wyglądzie Massimo z 365 dni, to bzdury. Byłeś kiedyś w tych krajach? Czy Ty wiesz jak wygląda przeciętny Hiszpan?
To samo z czarnymi. Przeciętny czarny jest mniejszy od przeciętnego białego, a na zachodzie ma jeszcze gorzej taki ktoś znaleźć partnerkę niż biały. Czarnymi gardzą kobiety na zachodzie. Na wschodzire niestety spora część kobiet ich idealizuje i jak wspomnialem błędnie
  • Odpowiedz
I znam duuuużo kobiet, którym podobają się Hiszpanie, więc to nie jest żadna bajeczka.


@majciontko: to spytaj się po pierwsze jak wyobraża sobie Hiszpana, czy była w Hiszpanii i wie czy wie jak wygląda przeciętny Hiszpan.

ale wyglądają egzotycznie, nawet ci średni stąd też wzbudzają większe zainteresowanie dla ludzi, którzy całe życie widzieli
  • Odpowiedz
Tak, #!$%@? Hiszpanki dla Polaków wyglądają egzotycznie i nie wiem w ogóle skąd wyciągnąłeś wnioski, że nie xD


@majciontko: dane z dupy, świetnie

tak, tak myślę, narzucaj mi dalej swój punkt widzenia bez żadnej merytoryki
  • Odpowiedz
jestem ciekawy czy sam masz takie wnioski czy ta dupka ci tak mówiła, żeby w kompleksy nie wpędzić, w każdym razie dyskusja z tobą to naprawdę mordęga


@majciontko: jestem w związku, ćwiczę 6x w tygodniu. Mam sylwetkę lepszą niż jakieś 90% męskiego społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@technojezus:

Zdefiniuj mi proszę czym jest dla Ciebie egzotyczność w urodzie, bo chyba tutaj jest problem.

Mówisz mi, że Hiszpan Pedri Gonzales 3/10 będzie wyglądał dla polki gorzej niż Sebastian
  • Odpowiedz
@technojezus: no szkoda, bo #!$%@? głupoty xD

sam kiedyś w klubie kręciłem z dupką 9/10, ja sam jestem powiedzmy 8/10, która olała mnie dla Azjaty 170 (ja mam 186, ona miała z 165), bo od zawsze ją kręcili Azjaci xD

bawiłem się potem z jej koleżanką, to mi opowiadała, że jej koleżanka ma słabość do Azjatów, a jak zobaczyła, że Azjata się bujać nie potrafi to wróciła do mnie
  • Odpowiedz
w ogóle nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może mieć jakieś preferencje i będziesz jak ten debil walił ścianą w mur i pisał


@majciontko: chłopie ja piszę cay czas o preferencjach, a Ty wysrywasz, jakby klażda kobieta leciała na massimo czy innego araba

Naprawdę litości chłopie, nie ośmeiszaj się już i żyj dalej w swojej bańce
  • Odpowiedz
AŻ W ROBOCIE SIĘ ZA GŁOWE ZŁAPAŁEM, ANETKA Z BIURA SIĘ ZAPYTAŁA CZY MNIE ŁEB BOLI, ALE W SUMIE TO BOLI, BO #!$%@? TAKIE GŁUPOTY, ŻE SZOK, TOP 10%
  • Odpowiedz
WYŁAPUJ SOBIE Z POJEDYNCZYCH ZDAŃ TO CO CI ODPOWIADA, ODPOWIEDZ NA NIE JAKOŚ POKRĘTNIE I PATRZCIE WIDZOWIE, MORALNY ZWYCIĘZCA, TE MAJCIONTKO NIE OŚMIESZAJ SIĘ JUŻ ŻYJ W SWOJEJ BAŃCE XDDD
  • Odpowiedz