Wpis z mikrobloga

ale bawią mnie te płacze o tinder na wykopku xD

wielka teoria testosteronu, płacze o to, że laski wybiorą atrakcyjniejszych typów od nich.
zaufajcie mi, gdybyście wy mieli wybór też byście szukali dla siebie najlepszej opcji, a tak to zamiast się wziąć za siebie to płaczecie w komnacie tajemnic, zmieńcie fotkę nie na jakąś głupią tylko #!$%@? nie wiem estetyczną i to jest pierwszy krok

pare protipów, żebyście nie płakali:

- na allegro macie tinder gold za 20 zix
- kupcie sobie nowy sim za 5 zix i zalozcie na ten numer konto od razu dostaniecie boosta
-tak wiem, polki nie potrafią pisać, tak wiem są #!$%@? - jeśli wyskoczysz z jakimś tekstem w stylu "hej jakim smakiem pizzy byś była? ;PP" to polak wykopek myśli, że wspiął się na wyżyny kreatywności, osiągnął intelektualny mount Everest, liczy, że cipka takiej panny wybuchnie jak Pompeje w 79 roku, a jak spróbuje nie odpisać to co taki wykopek robi?

pisze na wykopie, że polki to #!$%@?, lecą na arabów, a jak złapie kolejnego matcha to pisze dokładnie to samo xD

założy sobie jeszcze konto z jakimś Hiszpanem, żeby się pośmiać z polek, że lecą na ciemnych i będzie to usprawiedliwiał tym, że "mają więcej testosteronu" przy czym wykopek po prostu nie myje zębów, bo w sumie to po #!$%@? ma to robić, ma wybrać mnie, bo ja jestem samotny i ma kochać mnie takiego jakim jestem, a polska witaminka tak naprawdę jeden słip dalej ma Juana Pablito Esteban #!$%@? Posampas

nie wykopku, wystarczy, że nie ważysz więcej niż 100 kilo, nie #!$%@? teścia, masz wszystkie zęby i nie wyglądasz jak stereotyp informatyka na początku XXI wieku

Podsumowując:
-tak, kobiety mają preferencje co do wyglądu i będą ich kręciły osoby o wyglądzie egzotycznym (mnie też kręcą osoby innego pochodzenia, ale i tak pisze z kobietami z polski, jak widzę, że nie bardzo jest wygadana to od razu usuwam match i siema piękna)
-nie, kobieta nie przyjmie gościa, który o siebie nie dba
-czasami chodzi im o hajs, czasami nie, zależy już od przypadku
-jeśli nie będziecie o siebie dbać to nie znajdziecie sobie panny (chyba, że tak niezadbana jak Wy, ale wy na to sobie nie pozwolicie, bo kobieta musi o siebie dbać -.-)
-nie potraficie spojrzeć na siebie obiektywnie i dlatego będziecie siedzieć i płakać zamiast się za siebie wziąć

Ps. Oczywiście są przypadki, których nie da się odratować, ale zdarzają się #!$%@? rzadko
Ps2. Jeśli nie wiecie jak zagadać do dupki na tinder to wrzućcie tutaj screena jej profilu postaram się pomóc, tylko błagam; nie piszcie tych pierdów w stylu "hej, gdybyś była owockiem to którym byś była? :PPPPP" niech ten trend już zdechnie, taka sama wiadomość dostała od 30 innego typa

#tinder
  • 106
@pamareum:

czyli dobrze rozumiem - tinder stał się game changerem w randkach i wykopki zamiast się nauczyć tym posługiwać mają płakać w poduszke, bo to nie dla nich, zamiast się przystosować do nowej sytuacji?
mentalność skazańca i szukanie sobie wymówek
@pamareum: a niech se fantazjują, #!$%@?, dla mnie to mogą nawet lecieć już teraz do legendarnego Enrique "z większą ilością testosteronu", w każdym razie nie będę potem płakał na forum internetowym, że loszki to cooorvy xD
@pamareum: źle na to patrzysz wariacie, ale Ty już masz swój światopogląd, ktorego nie zmieni już prawdopodobnie nic, wyciągaj wnioski dalej jak może laska patrzeć na jakiegoś randoma z neta zamiast się wziąć za siebie, to na pewno poczujesz się lepiej
@iDrako: mam depresje, #!$%@? antydepresanty, miałem paskudna mordę w gimnazjum i liceum, więc #!$%@?łem nad tym, żeby nie mieć paskudnej mordy - widzisz to co chcesz zobaczyć, jak chcesz to ci mogę pokazać jak wyglądałem i jak bardzo #!$%@? przez to miałem życie jak Cie to pocieszy xd
no i tak jak mówie - jak mi się coś nie podoba to nad tym pracuje.
Żeby wyleczyć kompleksy musiałem zrobić sobie operacje na mordę, bo miałem genetyczną wade zgryzu, przez którą wyglądałem jak jakiś troll, ale robiłem co trzeba było robić, żeby czuć się dobrze xd
@majciontko: widzę byczqu że konkretny z Ciebie think tank. Zapewne jesteś świadomy, jak wygląda demografia w Polsce - nadwyżka kobiet w stosunku do mężczyzn (większa ilość kobiety 50+, większa umieralność mężczyzn itd), a w przedziale wieku 18-44 jest nadwyżka ponad 1.1 mln kawalerów w stosunku do liczby panien, starzejące się społeczeństwo (wskaźnik obciążenia demograficznego 65%), dzietność 1.4, a także drastycznie malejąca liczba osób w najmłodszych rocznikach w skutek istotnych zmian społeczno-gospodarczych
Pobierz michail_bialkovich - @majciontko: widzę byczqu że konkretny z Ciebie think tank. Zape...
źródło: comment_1671535643vAgs88Q2TNrQPDet6Dtx3O.jpg
No #!$%@?, gość ma rację- robiłem samojebki jak niedorozwój i dziw że 1-2 pary. Zmieniłem zdjęcia (są estetyczne) widać moją sylwetkę, mimo że jestem z ryja 4/10, trochę gimnastyki nad zdjęciami i efekty są. Kolejną rzeczą jest opis - jak piszecie że lubicie kińskie bajki, to co wy się dziwicie xD ja wyrwałem typiare na to, że jestem kucharzem i że restauracja przyjedzie do niej, efekt? Szybki bisque z homarów wczoraj i
@michail_bialkovich:

think tank? wiesz ile widziałem względnie nieatrakcyjnych facetów, którzy laski przyciągali tylko i wyłącznie swoim charakterem, #!$%@? błagam

niż demograficzny był i będzie w Polsce.
społeczneństwo się starzeje - fakt.
Ale co z tego?
Co robią wykopki, żeby jednak nie być w tych powiedzmy 10% społeczeństwa, które się nie zestarzeje z kimś?
Użalają się na sobą na portalu gdzie jest tylko więcej smutów.

Sam byłem w grupie #!$%@? nieatrakcyjnych facetów