Wpis z mikrobloga

ale bawią mnie te płacze o tinder na wykopku xD

wielka teoria testosteronu, płacze o to, że laski wybiorą atrakcyjniejszych typów od nich.
zaufajcie mi, gdybyście wy mieli wybór też byście szukali dla siebie najlepszej opcji, a tak to zamiast się wziąć za siebie to płaczecie w komnacie tajemnic, zmieńcie fotkę nie na jakąś głupią tylko #!$%@? nie wiem estetyczną i to jest pierwszy krok

pare protipów, żebyście nie płakali:

- na allegro macie tinder gold za 20 zix
- kupcie sobie nowy sim za 5 zix i zalozcie na ten numer konto od razu dostaniecie boosta
-tak wiem, polki nie potrafią pisać, tak wiem są #!$%@? - jeśli wyskoczysz z jakimś tekstem w stylu "hej jakim smakiem pizzy byś była? ;PP" to polak wykopek myśli, że wspiął się na wyżyny kreatywności, osiągnął intelektualny mount Everest, liczy, że cipka takiej panny wybuchnie jak Pompeje w 79 roku, a jak spróbuje nie odpisać to co taki wykopek robi?

pisze na wykopie, że polki to #!$%@?, lecą na arabów, a jak złapie kolejnego matcha to pisze dokładnie to samo xD

założy sobie jeszcze konto z jakimś Hiszpanem, żeby się pośmiać z polek, że lecą na ciemnych i będzie to usprawiedliwiał tym, że "mają więcej testosteronu" przy czym wykopek po prostu nie myje zębów, bo w sumie to po #!$%@? ma to robić, ma wybrać mnie, bo ja jestem samotny i ma kochać mnie takiego jakim jestem, a polska witaminka tak naprawdę jeden słip dalej ma Juana Pablito Esteban #!$%@? Posampas

nie wykopku, wystarczy, że nie ważysz więcej niż 100 kilo, nie #!$%@? teścia, masz wszystkie zęby i nie wyglądasz jak stereotyp informatyka na początku XXI wieku

Podsumowując:
-tak, kobiety mają preferencje co do wyglądu i będą ich kręciły osoby o wyglądzie egzotycznym (mnie też kręcą osoby innego pochodzenia, ale i tak pisze z kobietami z polski, jak widzę, że nie bardzo jest wygadana to od razu usuwam match i siema piękna)
-nie, kobieta nie przyjmie gościa, który o siebie nie dba
-czasami chodzi im o hajs, czasami nie, zależy już od przypadku
-jeśli nie będziecie o siebie dbać to nie znajdziecie sobie panny (chyba, że tak niezadbana jak Wy, ale wy na to sobie nie pozwolicie, bo kobieta musi o siebie dbać -.-)
-nie potraficie spojrzeć na siebie obiektywnie i dlatego będziecie siedzieć i płakać zamiast się za siebie wziąć

Ps. Oczywiście są przypadki, których nie da się odratować, ale zdarzają się #!$%@? rzadko
Ps2. Jeśli nie wiecie jak zagadać do dupki na tinder to wrzućcie tutaj screena jej profilu postaram się pomóc, tylko błagam; nie piszcie tych pierdów w stylu "hej, gdybyś była owockiem to którym byś była? :PPPPP" niech ten trend już zdechnie, taka sama wiadomość dostała od 30 innego typa

#tinder
  • 106
@michail_bialkovich: i wiadomo, że trafią się też takie panny, które będą obrażać się za to, że do księżniczki nie wymyśliłeś nic lepszego, ale wierz mi, to nie jest reguła, po prostu trzeba wymyślić coś innego niż oklepane schematy i mam wrażenie, że z tym jest największy problem. No i szczerze to nadal jestem w szoku, że to karyńsko ze screena mogła coś takiego napisać xd
to że się urodziłeś z urodą preferowaną przez kobiety nie daje ci wiedzy czego pragnął kobiety bo nigdy nie potrzebowałeś tej wiedzy a wygląd jest czynnikiem determinującym zainteresowanie tobą kobiety więc nie wypowiadaj się na temat który ciebie nie dotyczy ok oski?


@Kapitan_dpa wszystko ograniczasz do wyglądu więc z automatu dyskusja z tobą nie ma sensu. Jakbyś chociaż chwilę pobył wśród ludzi to byś wiedział że wygląd to tylko miły dodatek chyba
@hiszpanwkoszuli: nie wszystko, 80% wygląd 20% charakter, jak nie masz wyglądu to nie dostaniesz nawet szansy na pokazanie swego charakteru, dla chłopa 5/10 nawet boski charakter nic nie da bo jest skreślony już na starcie, bluepill i redpill to cope, ofc trzeba mieć minimum rigczu ale to istotne dopiero jak się spełni warunek minimum atrakcyjności który jest uwarunkowany genetycznie przez strukturę kości twarzy
nie wszystko, 80% wygląd 20% charakter, jak nie masz wyglądu to nie dostaniesz nawet szansy na pokazanie swego charakteru, dla chłopa 5/10 nawet boski charakter nic nie da bo jest skreślony już na starcie, bluepill i redpill to cope, ofc trzeba mieć minimum rigczu ale to istotne dopiero jak się spełni warunek minimum atrakcyjności który jest uwarunkowany genetycznie przez strukturę kości twarzy


@Kapitan_dpa XDDDDD wy wszyscy na tym tagu jesteście ograniczeni umysłowo
@hiszpanwkoszuli: Wygląd jest znacznie bardziej istotny niż charakter przy doborze partnera i to nie jest jakaś wiedza tajemna ani nic złego przecież, każdy podręcznik do psychologii ewolucyjnej Ci to powie.

Sugerowanie też, że wystarczy zacząc ze sobą cokolwiek robić, sprawi że kogoś poznasz to też spory cope, matematycznie jest to nawet niemożliwe przy 1.5 mln nadwyżce mężczyzn 18-30.
dlaczego zakładasz, że od razu jak przystojny to matoł?


@DzazesOrozes nie zakładam, mówię że jeśli masz wygląd a nie masz charakteru to odpadasz z rynku matrymonialnego i to jest podstawowa wiedza.

Wystarczy wyjść z domu, pójść do pierwszej lepszej galerii i poobserwować pary. Znajdziesz sporo par gdzie facet nie jest ultrachadem, ba nie jest nawet przystojny a jednak potrafi znaleźć sobie laske. I tutaj nie ma nawet o czym dyskutować bo takie
@DzazesOrozes: @Kapitan_dpa:

z wyglądem jest taka sprawa, że jeśli ktoś jest brzydki to raczej nie będzie miał średniej dziewczyny.

pozostają takie, ktore o siebie nie dbają i to jest fakt, ale to jest ostateczność, kiedy komuś naprawdę nie chce się komuś wyjść z przegrywu, albo no genetyka tak go skrzywdziła, że jest bez szans.

ale tak jak mówiłem - nieraz poznawałem parki typu chłop 4/5 z dziewczyną 7-8/10.
jestem na
@hiszpanwkoszuli: Biorąc pod uwagę odsetek chadów w populacji, jakby oczywistym jest, że będą też inne, przeciętne pary. Nikt tego nie neguje przecież. Lecz co do zasady blackpill jest faktem, ale chyba ani dowody anegdotyczne, ani naukowe nie przemawiają Ci do głowy.

Jak masz wygląd, a nie masz charakteru wcale nie odpadasz z rynku matrymonialnego, jesteś idealnym kandydatem na ONS/FWB, ewentualnie dla lasek z dość niskim IQ/zaburzeniami.

Ciężko się dyskutuje z gościem,