Wpis z mikrobloga

ale bawią mnie te płacze o tinder na wykopku xD

wielka teoria testosteronu, płacze o to, że laski wybiorą atrakcyjniejszych typów od nich.
zaufajcie mi, gdybyście wy mieli wybór też byście szukali dla siebie najlepszej opcji, a tak to zamiast się wziąć za siebie to płaczecie w komnacie tajemnic, zmieńcie fotkę nie na jakąś głupią tylko #!$%@? nie wiem estetyczną i to jest pierwszy krok

pare protipów, żebyście nie płakali:

- na allegro macie tinder gold za 20 zix
- kupcie sobie nowy sim za 5 zix i zalozcie na ten numer konto od razu dostaniecie boosta
-tak wiem, polki nie potrafią pisać, tak wiem są #!$%@? - jeśli wyskoczysz z jakimś tekstem w stylu "hej jakim smakiem pizzy byś była? ;PP" to polak wykopek myśli, że wspiął się na wyżyny kreatywności, osiągnął intelektualny mount Everest, liczy, że cipka takiej panny wybuchnie jak Pompeje w 79 roku, a jak spróbuje nie odpisać to co taki wykopek robi?

pisze na wykopie, że polki to #!$%@?, lecą na arabów, a jak złapie kolejnego matcha to pisze dokładnie to samo xD

założy sobie jeszcze konto z jakimś Hiszpanem, żeby się pośmiać z polek, że lecą na ciemnych i będzie to usprawiedliwiał tym, że "mają więcej testosteronu" przy czym wykopek po prostu nie myje zębów, bo w sumie to po #!$%@? ma to robić, ma wybrać mnie, bo ja jestem samotny i ma kochać mnie takiego jakim jestem, a polska witaminka tak naprawdę jeden słip dalej ma Juana Pablito Esteban #!$%@? Posampas

nie wykopku, wystarczy, że nie ważysz więcej niż 100 kilo, nie #!$%@? teścia, masz wszystkie zęby i nie wyglądasz jak stereotyp informatyka na początku XXI wieku

Podsumowując:
-tak, kobiety mają preferencje co do wyglądu i będą ich kręciły osoby o wyglądzie egzotycznym (mnie też kręcą osoby innego pochodzenia, ale i tak pisze z kobietami z polski, jak widzę, że nie bardzo jest wygadana to od razu usuwam match i siema piękna)
-nie, kobieta nie przyjmie gościa, który o siebie nie dba
-czasami chodzi im o hajs, czasami nie, zależy już od przypadku
-jeśli nie będziecie o siebie dbać to nie znajdziecie sobie panny (chyba, że tak niezadbana jak Wy, ale wy na to sobie nie pozwolicie, bo kobieta musi o siebie dbać -.-)
-nie potraficie spojrzeć na siebie obiektywnie i dlatego będziecie siedzieć i płakać zamiast się za siebie wziąć

Ps. Oczywiście są przypadki, których nie da się odratować, ale zdarzają się #!$%@? rzadko
Ps2. Jeśli nie wiecie jak zagadać do dupki na tinder to wrzućcie tutaj screena jej profilu postaram się pomóc, tylko błagam; nie piszcie tych pierdów w stylu "hej, gdybyś była owockiem to którym byś była? :PPPPP" niech ten trend już zdechnie, taka sama wiadomość dostała od 30 innego typa

#tinder
  • 106
  • Odpowiedz
nieraz poznawałem parki typu chłop 4/5 z dziewczyną 7-8/10.


@majciontko:
1. wyjątki o których piszesz są skrajnie rzadki i przeważnie jest to długotrwały związek zawiązany we wczesnej młodości (just be first)
2. Dzisiaj przecenia się wygląd kobiety a niedocenia wyglądu mężczyzny i ten facet 4/10 z dziewczyną 7/10 to dużo częściej looksmatche niż ci się wydaje
3. czasem kobiety biorą znacznie brzydszego by go kontrolować bo np. boją się że ktoś na jej poziomie by ją zdradził, a wie że słabszy samiec będzie musiał dużo bardziej skakać bo drugiej takiej okazji
  • Odpowiedz
@Kapitan_dpa: nie no w gimnazjum i liceum też byłem 3-4, dostawałem masę koszów od dupek, ale nauczyłem się je dobrze bajerować i być kimś innym niż te ładne oskarki i kubusie i raz na rok wyrwałem jakąś pannę xd
ale wtedy byłem strasznie nakręcony i #!$%@?łem to bo od razu szarżowałem do związku

no i moją jedyną zaletą był wzrost, tak poza tym to figura dadbod, krzywe zęby, syfy, do
  • Odpowiedz
więc to nie jest #!$%@? tak, że się nie da i #!$%@?, trzeba wykminić sposób na siebie i to sprzedawać ludziom, a tę parkę znałem - zaczęło się w wieku 20 lat od fwb, ona atrakcyjny on nie, przez chwile się spotykali ale uznali, że nie są dla siebie i nara poszli dalej
  • Odpowiedz
@majciontko: w Warszawie nie jest mocno widoczne, ogólnie większe miasta to docelowy kierunek emigracji (głównie kobiet) z wsi i mniejszych miast, w tych istotnych dysproporcje w K/M są już serio gdzieniegdzie ostre xD
  • Odpowiedz
@majciontko: ty sam rozumiesz co piszesz? sam sobie zaprzeczasz, dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu bo nie przyjmiesz do wiadomości że dla niektórych chłopów it's over niezależnie jak dobrze się ubiorą i jacy wygadani będą, poprzeczka jest tak wysoka że nawet gruba i dzieciata celuje i znajduje normalnych porządnych chłopaków a jakiejśc części społeczeństwa jest skazana na samotność choćby nie wiem co i jest to znaczna część a nie
  • Odpowiedz
@majciontko: Nikt nie mówi, że się nie da wcale, owszem da się, ale praca którą musisz włożyć często jest nieproporcjonalna do korzyści.

Warto też wziąć pod uwagę przypadki, którym nie udało się i nigdy się nie uda, nieważne jak mocno by tryhardowali, to jest po prostu kwestia matematyki.
  • Odpowiedz
@DzazesOrozes: no tak, jeśli jest ta nadwyżka mężczyzn w postaci 1.5 mln no to wiadomo, że nie każdy będzie miał panne, ale będąc maksymalnie szczerym - wolałbym mieć jakąkolwiek korzyść(nawet te najmniejszą) niż być do końca życia gościem, który uważa, że nie znalazł kobiety przez to, że jest za dużo chłopa na planecie, a nie dlatego, że coś jest ze mną nie tak, mam nadzieje, że wiesz o co mi
  • Odpowiedz
@majciontko: ja już miałem kilka kobiet, mówię np w imieniu swojego kolegi który nigdy nawet za rękę nie trzymał bo jest mega nieatrakcyjny(do tego stopnia że moja była powiedziała mi że nie chce iść ze mną do niego na domówkę bo ją obrzydza) mimo że ma styl, mega poczucie humoru, i jest w #!$%@? bardziej bogaty ode mnie
  • Odpowiedz
@Kapitan_dpa: no tak, są skrajne przypadki, kiedy geny pokarały człowieka i wydaje mi się, że takie coś dotyka bardzo małego procentu społeczeństwa, ja w swoim życiu poznałem tylko jedną taką osobę, która była zupełnie nieatrakcyjna dla płci przeciwnej
  • Odpowiedz
@majciontko: Sam nie pochwalam użalania się nad sobą, bo to do niczego nie prowadzi.
Ale z drugiej strony, bądźmy szczerzy - dobry wygląd pomaga, i jest pierwszym filtrem percepcyjnym dla kobiet i mężczyzn SZCZEGÓLNIE na portalach społecznościowych, w życiu codziennym trochę mniej.
Nie czarujmy się, wszyscy postrzegamy i oceniamy ludzi po wyglądzie, zarówno przedstawicieli przeciwnej płci, jak i tej samej - i nie ma w tym nic złego.
Dlatego na Tinderze sporo facetów odpada już na tym pierwszym filtrze, ale ci przystojniejsi przynajmniej mają szansę pokazać swój charakter w rozmowie.
Poniekąd można się zgodzić z @hiszpanwkoszuli, że dla niektórych kobiet kiepski, toksyczny czy narcystyczny charakter jest powodem do odrzucenia, ale z drugiej strony sporo kobiet pociągają cechy "mrocznej triady".
Nie zgodzę się jednak tym, że dobrym charakterem można wypełnić braki w aparycji, a przynajmniej nie w
michail_bialkovich - @majciontko: Sam nie pochwalam użalania się nad sobą, bo to do n...

źródło: comment_1671545648OD9jGmQT6XCYhgA3sF0dTZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
tak, kobiety mają preferencje co do wyglądu i będą ich kręciły osoby o wyglądzie egzotycznym


@majciontko: wszystko zgoda, ale to jest bzdura totalna.

Z innych rad, z tego co mi znajomi opowiadają, jak któras ma podanego instagrama i opis w stylu ,,tutaj mnie nie ma/ szybciej znajdziecie mnie na ig'' to od razu w lewo dawać, szkoda tracić czasu.

A co do przegrywów, oni myślą, że nie mają powodzenia, bo
  • Odpowiedz