Wpis z mikrobloga

ale bawią mnie te płacze o tinder na wykopku xD

wielka teoria testosteronu, płacze o to, że laski wybiorą atrakcyjniejszych typów od nich.
zaufajcie mi, gdybyście wy mieli wybór też byście szukali dla siebie najlepszej opcji, a tak to zamiast się wziąć za siebie to płaczecie w komnacie tajemnic, zmieńcie fotkę nie na jakąś głupią tylko #!$%@? nie wiem estetyczną i to jest pierwszy krok

pare protipów, żebyście nie płakali:

- na allegro macie tinder gold za 20 zix
- kupcie sobie nowy sim za 5 zix i zalozcie na ten numer konto od razu dostaniecie boosta
-tak wiem, polki nie potrafią pisać, tak wiem są #!$%@? - jeśli wyskoczysz z jakimś tekstem w stylu "hej jakim smakiem pizzy byś była? ;PP" to polak wykopek myśli, że wspiął się na wyżyny kreatywności, osiągnął intelektualny mount Everest, liczy, że cipka takiej panny wybuchnie jak Pompeje w 79 roku, a jak spróbuje nie odpisać to co taki wykopek robi?

pisze na wykopie, że polki to #!$%@?, lecą na arabów, a jak złapie kolejnego matcha to pisze dokładnie to samo xD

założy sobie jeszcze konto z jakimś Hiszpanem, żeby się pośmiać z polek, że lecą na ciemnych i będzie to usprawiedliwiał tym, że "mają więcej testosteronu" przy czym wykopek po prostu nie myje zębów, bo w sumie to po #!$%@? ma to robić, ma wybrać mnie, bo ja jestem samotny i ma kochać mnie takiego jakim jestem, a polska witaminka tak naprawdę jeden słip dalej ma Juana Pablito Esteban #!$%@? Posampas

nie wykopku, wystarczy, że nie ważysz więcej niż 100 kilo, nie #!$%@? teścia, masz wszystkie zęby i nie wyglądasz jak stereotyp informatyka na początku XXI wieku

Podsumowując:
-tak, kobiety mają preferencje co do wyglądu i będą ich kręciły osoby o wyglądzie egzotycznym (mnie też kręcą osoby innego pochodzenia, ale i tak pisze z kobietami z polski, jak widzę, że nie bardzo jest wygadana to od razu usuwam match i siema piękna)
-nie, kobieta nie przyjmie gościa, który o siebie nie dba
-czasami chodzi im o hajs, czasami nie, zależy już od przypadku
-jeśli nie będziecie o siebie dbać to nie znajdziecie sobie panny (chyba, że tak niezadbana jak Wy, ale wy na to sobie nie pozwolicie, bo kobieta musi o siebie dbać -.-)
-nie potraficie spojrzeć na siebie obiektywnie i dlatego będziecie siedzieć i płakać zamiast się za siebie wziąć

Ps. Oczywiście są przypadki, których nie da się odratować, ale zdarzają się #!$%@? rzadko
Ps2. Jeśli nie wiecie jak zagadać do dupki na tinder to wrzućcie tutaj screena jej profilu postaram się pomóc, tylko błagam; nie piszcie tych pierdów w stylu "hej, gdybyś była owockiem to którym byś była? :PPPPP" niech ten trend już zdechnie, taka sama wiadomość dostała od 30 innego typa

#tinder
  • 106
@majciontko Napisałeś jakby każda leciała na egzotyczny wygląd, niektóre preferują większych mężczyzn i nawet takich co mają 100kg w tym tez ja xd nie każda lubi umięśnionych i chudych bierz to po uwagę ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście nie obyło się bez obrażania Polek jak to na wykopie bywa :)
@lileniaa: Wybacz, nie chodziło o obrazę - chodziło mi bardziej o pokazanie stanu wykopu, wszystkie obraźliwe rzeczy mogłem wpisać w cudzysłowiu, mój błąd.
Tak, do tego biję - każdy ma swoje preferencje, ja np. lubie dziewczyny, które są uber chude i zgrabne, ktoś inny nie lubi, chude i zgrabne mogą uważać mnie jako osobę nie w jej typie i to jest normalne.

ale słuchanie tego, że "p0lki to cooooorvy bo nie
@lileniaa: i oczywiście będą kobiety, którym podoba się typ 100 kg +, na teściu, bez zębów czy z jakimiś innymi jeszcze rzeczami, które obecnie przez jakiś tam obecny kanon uznawane są za nieatrakcyjne, ale zupełnie nie o to mi chodzi w tym poście.
@a_jozewic: o, i to też jest ważne - nawet nie samo zdjęcie, które pokazuje co robisz w wolnym czasie, ale rozmowa musi się kleić.
rozowa napisała pierwsza #!$%@?, nie starajcie się na siłę ciągnąć rozmowy, bo to wygląda tylko #!$%@? ona się męczy i Ty się męczysz.

Jeśli rozmowa wygląda tak, że nie ma swojej autonomii to na 90 procent nie wyciągniesz jej nigdzie, chyba, że faktycznie jest zajęta.

a tutaj
albo wiecie co mnie jeszcze #!$%@??

jak taki wykopek będzie przytaczał jakieś badania z 1910 roku na temat tego jak kobiety wyszukują swoich partnerów - i że musi być to gość, który:
- jest liderem stada
-zarabia miliardy
-potrafi sam utrzymać rodzinę z 15 dziećmi
-musi intelektem dorównywać ajsztajnowi
globalizacja w #!$%@? się przyczyniła do tego jak wygląda dzisiaj rynek matrymonialny, tinder zmienił oblicze randkowania - fakty

to będziesz polecał wykopkom, żeby płakali w poduszki i się usprawiedliwiali, że #!$%@? jest największy poziom rozwodów w historii, czy żeby #!$%@? ruszyli głową i coś z tym zrobili
@majciontko:

oświeć mnie w takim razie co jest przyczyną sytuacji


Napisałem w swoim poście. Jedną z przyczyn jest właśnie tinder.

wykopkom porady jak pisać skutecznie do dupek


Z twojego stylu pisania zalatuje bycie takim miłym i śmiesznym facetem, którego kobiety niby lubią, a fantazjują i tak o aroganckim i bezczelnym facecie.