Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Według mnie wojsko faktycznie zrobi z nas mężczyzn. W jaki sposób? Podziała to jak terapia szokowa. Może większość się ocknie ile znaczy dla społeczeństwa. Nie mamy żadnej siły przebicia, nie mamy żadnej solidarności. Żadna parta polityczna nie uwzględnia interesu mężczyzn jako grupy społecznej. Można obiecywać benefity kobietom bo i tak mężczyźni nie pisną słowem a jeszcze będą przyklaskiwać. Jesteśmy przyzwyczajeni, że to my się poświęcamy dla kobiet. Za niedługo znów walentynki, więc pewnie już myślisz co JEJ kupić bo to przecież jej święto prawda? Światem rządzą kobiety ale lepiej propagandowo mówić że to przecież inni mężczyźni zgotowali ci ten los. Każdy aspekt życia jest podporządkowany pod kobiety - socjale, benefity, rynek pracy, rynek matrymonialny i po części rynek mieszkaniowy (słynne "wynajmę kobiecie"). Mężczyzn można dymać na każdym kroku bo NIC NIE ZROBIĄ. To najlepszy elektorat. Podnieśliby wiek emerytalny dla kobiet to mielibyśmy powtórkę nocy kryształowej jakiej III rzesza nie widziała. Tymczasem nałożyli by podatek od singla (mężczyzny) to byłby tydzień narzekania w internecie a potem "można się przyzwyczaić", "ważne że się kobietkom podoba hehe". Może niektórym wystarczyłoby gdyby to kobiety poparły i stwierdziły że "prawdziwy mężczyzna płaci więcej podatków". Bo to na was działa nie? Aprobata od kobiety zmywa wszystkie grzechy świata i dodaje skrzydeł.

#wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #przegryw #blackpill #hipergamia #bluepill #seks #tfwnogf #mgtow #niebieskiepaski #spiermiarz #spermiarzalert #simp

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a1875dba11279a731b2ceb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Według mnie wojsko faktycznie zrobi...

źródło: comment_1671530711zkWduqUOD364S8I1pBoEPs.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest prawda i sens w tym czym piszesz, ale pójście do wojska mężczyzn zrobi z większości tylko jeszcze bardziej służalcze kreatury, atakując ich wolność wyboru oraz decydowania o sobie, "utnie" jaja gdyż mają się słuchać pana pułkownika, a nie siebie. Co to za "męskość" gdzie przez kilka miesięcy o tym co robisz, kiedy i jak, od spania po sranie, decydują ludzie nad tobą z przyzwolenia państwa, które w pierwszej kolejności
OstryEskimos: Różowe w tym temacie siedzą cichutko. Zauważcie jak ględziły przy protestach aborcyjnych. Jeszcze zachęcały chłopów, że to sprawa wszystkich. A teraz?

Bekę mam z simsów, cucków. Obserwacja bab sprawiła, że zagłosuję żeby nie zobaczyły aborcji legalnej nigdy.

Jak gadałem z babami i mówiłem, że ich niechęć do współpracy z mężczyznami sprawia, że będzie tworzyła się polaryzacja społeczeństwa. To baba stwierdziła, że stosuję na niej technikę manipulacji xD
---

Zaakceptował: karmelkowa