Wpis z mikrobloga

  • 1
Vejp z #dmt jest popularny, ale ktoś ma opinie o vejpie z #meskalina ? Wiem że jest takie coś do dostania, Ale pytanie na ile to ściema, czy też zwykle dmt. Bo w sumie meska działa godzinami.

#psychodeliki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jagoo: a jakbym chcial sobie wapnac dmt to moge do tego uzyc wapka uzywanego do czegos innego juz wczesniej, czy on bedzie jakis zasyfialy juz? No i czy go nie zasyfie tym dmt tak ze nie bede mogl wapowac tego czegos innego. Zielony jestem calkowicie w tym temacie, a nie chce kupowac specjalnie nowego, z kolei krakfaja odpada, nie umiem z niej dobrze podgrzewac, a z maszyny jakos solo nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@extraordinary_seaman zależy jaki vape. Powinien być ten z siateczką gdzie podgrzewasz to. Lub robisz soczek beż nikotyny, ale wtedy tracisz na jakości. Pod tym tagiem jest dużo o tym jaki vejp
  • Odpowiedz
@Jagoo: @Jagoo: ni c---a nie uwierzę żeby meskaline dało się waporyzować. Niby syntetyczna meskalina jest w proszku i nie wiadomo czy dałoby radę rozpuścić ją w olejku ale to nie wiadomo jakie proporcje i czy w ogóle by to zadziałało czy by się nie rozpadło w procesie i nie wiadomo jak z działaniem. Nie daję temu wiary
  • Odpowiedz
@Jagoo: @MagikLOL: @calinowski: @suqmadiq2ama:

Temperatura wrzenia dla meskaliny w normalnym ciśnieniu to 320 stopni Celsjusza, wiec jeśli jakiś vapo jest w stanie tyle wyciągnąć to tak. Nie znam się na vapo, ale te opalane zapalniczka mogą prawdopodobnie osiągnąć taka temp, tylko one nie są kompatybilne z liqiudem prawda?

Vapowana meskalina powinna działać dużo krócej niż jedzona, podobnie jak ma to się z innymi substancjami
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: nawet jeśli by to zadziałało to zdecydowanie bym nawet nie próbował. To że coś zadziała i klepnie nie znaczy że jest warte próbowania. Już wolałbym sobie boofować meskaline niż ja wapować
  • Odpowiedz