Wpis z mikrobloga

Dawno tak nie parsknąłem śmiechem jak w scenie z tego nowego dokumentu friza.

Muzyka jak w finale Avengers. Friz siada pełen emocji i wzruszenia obok menadżerek projektu, które od miesiąca pracują po 20h na dobę, żeby ogarnąć wszystko i zarobić dla niego setki tysięcy złotych.
- dziewczyny, mam coś dla was - zagaduje że wzruszeniem friz i sięga do kieszeni kurtki.
- Mercedes? - zażartowała z nadzieją jedna z dziewczyn
- no prawie - odpowiada friz.
- wyciąga premie w gotówce 10k dla jednej i 5k dla drugiej za cały rok #!$%@? jak w niewoli xDDDDD
Ja ciekaw jestem ile one zarabiają tak normalnie skoro 5k to dla nich kwota zmieniająca życie. Przecież tam musi być najniższa grana. I nie byłoby w tym nic złego gdyby to była normalna praca na etacie w ich sklepie internetowym, ale one #!$%@? tworzą to wszystko, wymyślają kontent i pracują o każdej porze dnia i nocy xD
#friz
  • 27
@wcfilmowe:
A i kolejne sceny, w których zaplułem monitor:

Te menadżerki opowiadają ile wysiłku i czasu musiały włożyć w ściągnięcie całych rodzin i przyjaciół dzieciaków z genzie do odcinka. Jak duża to była praca logistyczna itd.
Kilka sekund później Hania rozmawia z udawanym wzruszeniem że swoją babcią i mówi, że już dawno niby chciała takie spotkanie zorganizować, ale nie widziała jak, a tutaj cytuję - SAMO SIĘ ZORGANIZOWAŁO xDDDDDD

Albo analogiczna
One pewnie nie robia tego dla pieniedzy tylko dla fejmu. Znam takich zarobionych co jebia podwładnych, tna ile sie da zeby sie nachapac. Zwykłe #!$%@?


@szatanEK666: bo tacy dorobkiewicze pokroju youtuberów, to najgorszy klient jaki może być. nie pytaj skąd wiem
@wcfilmowe: ludzie na tagu 'dla friza liczą się tylko pieniądze' ci sami ludzie ' jak można się cieszyć z 5 czy 10 k, przecież to tyle co nic' xD nie zarabiają najniższej, widać po tym co noszą, co kupują. Np Dawid montażysta, który działa na YT tyle co nic kupił lapka za ponad 20k i nie ubolewał jakoś bardzo, że drogi. Nie wiem jakimi pieniędzmi operujecie i ile zarabiacie i #!$%@?
i co, większość Polaków na shellach czy innych gowno pracach


@Oskaros: z tym że na shellu pracujesz tyle ile ustawa przewiduje, jesteś na UOP i reszta cię #!$%@? obchodzi. Tutaj laska jest na każde zawołanie w dzień i w nocy, pracuje po 48 h bez przerwy jak się frizowi tak wymyśli xD delikatna różnica.

ludzie na tagu 'dla friza liczą się tylko pieniądze' ci sami ludzie ' jak można się cieszyć
dużo czasu poświęcasz na śledzenie życia celebrytów? Serio pytam.


@missioncritical: ciężko powiedzieć, bo raczej naturalnie to przychodzi. No i jak jakiś friz doda godziny film to trzeba obejrzeć :D ale jak mówiłem - traktuję to trochę edukacyjnie, bo będąc po trzydziestce taki kontent jest bardzo transparentny i ogląda się go zupełnie inaczej niż jak ma się lat kilkanaście, a trochę jak guilty pleasure xD
@wcfilmowe: trochę na tym świecie żyje, być może więcej niż ty :p dalej uważam że źle tam nie zarabiają, zgadzam się że wkładają w to mnóstwo pracy, ale z całą resztą nie. A jeśli ktoś żyje ponad stan to jego problem, nie mój. Dobry przykład dali już trombalscy xd
@Kalypsoo Szczególnie że na 24 pudelka było 6 z łańcuszkami, kilka z kasą, z słodyczami, z voucherami i parę nagród rzeczowych. Naprawdę takie skomplikowane, że musiały nad tym cały dzien myśleć i przygotowywac xD