Wpis z mikrobloga

Dawno tak nie parsknąłem śmiechem jak w scenie z tego nowego dokumentu friza.

Muzyka jak w finale Avengers. Friz siada pełen emocji i wzruszenia obok menadżerek projektu, które od miesiąca pracują po 20h na dobę, żeby ogarnąć wszystko i zarobić dla niego setki tysięcy złotych.
- dziewczyny, mam coś dla was - zagaduje że wzruszeniem friz i sięga do kieszeni kurtki.
- Mercedes? - zażartowała z nadzieją jedna z dziewczyn
- no prawie - odpowiada friz.
- wyciąga premie w gotówce 10k dla jednej i 5k dla drugiej za cały rok #!$%@? jak w niewoli xDDDDD
Ja ciekaw jestem ile one zarabiają tak normalnie skoro 5k to dla nich kwota zmieniająca życie. Przecież tam musi być najniższa grana. I nie byłoby w tym nic złego gdyby to była normalna praca na etacie w ich sklepie internetowym, ale one #!$%@? tworzą to wszystko, wymyślają kontent i pracują o każdej porze dnia i nocy xD
#friz
  • 27
@Dawisek A to jeszcze lepiej xD przecież to chyba normalne że jak przygotowują się do takiego nagrywania bez przerw to trzeba posegregować potrzebne rekwizyty, a nie biegać i szukać na ostatnią chwilę
@IIIlIII: może jeszcze pani od polskiego nie przerabiała z wami czytania ze zrozumieniem, ale wyraźnie napisałem, że chodziło o spakowanie i posegregowanie wg odcinka WSZYSTKICH rekwizytów używanych na kanale genzie przez cały rok, czyli kilkaset pudełek z rzeczami, które trzeba było znaleźć, dopasować do danego dnia, w którym był nagrywany odcinek. Ja wiem, że jak ktoś nie mówi wprost o twoim idolu, że jest król to ci odbija, ale spokojnie. Nie
@wcfilmowe Napinasz się jak guma w gaciach a sam się popisałeś debilizmem, włącz jeszcze raz ten fragment i dziewczyny wyraźnie mówią o spakowaniu rekwizytów na każdy odcinek (te, które będą nagrywali w 24h) żeby nie trzeba było biegać i szukać potrzebnych rzeczy. Nie wiem gdzie ty widziałeś kilkaset pudełek i w jakim celu ktokolwiek miał segregować rekwizyty z całego roku xD
@IIIlIII: o #!$%@? ( _) dobra, masz rację, nie wiem co mi #!$%@?ło, oglądałem to o 3 w nocy. Napiąłem się jak plandeka na żuku całkowicie bez sensu, przekonany, że mam rację. Przepraszam. I rzeczywiście nie miały powodu aż takiego, żeby myśleć jak to super pracę #!$%@?ły.
Nie oglądałem ani jednego odcinka finału genzie, #!$%@?łem sobie w głowie, że rekwizyty z całego roku były im potrzebne do jakiegoś
@wcfilmowe: Firma Friza to Januszex to wiadomo od dawna. Pierwszy wyjazd ekipy do USA, a później na filmie dokumentalnym można było sie dowiedzieć że operatorzy, pracownicy sami płacili za wyjazd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba Dzodzo mówił że spasował drugi wyjazd do Dubaju bo zbierał pieniądze na ślub. Jedziesz na delegacje i jeszcze dokładasz do interesu xDDD
Jakieś akcje pod film z rozdawaniem kasy, akcji firmy i