Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez ostatnie chyba trzy lata, wszelkie nadmiary gotówki i ala maniakalne momenty 'a zrobiłbym coś dobrego' - też w święta - pakowałem w zaprzyjaźnione schronisko.
W tym roku niestety dowiedziałem się, że w sumie większość wolontariuszy tego schroniska, to ciśnie ze mnie, nawet śmiali się z tego, że ugryzł mnie jeden ze schroniskowych psów (to już było dla mnie przegięcie, bo mimo, że sam się z tej sytuacji śmieję, to jednak śmianie za plecami w tak perfidny sposób po prostu złamało mi serce i wyssało jakąkolwiek sympatię do tych ludzi). Wziąłem udział w wykopace, ale to nie to samo. :(
Są jakieś akcje gdzie mogę spróbować pomóc? Nie chodzi mi o żadne zrzutki, nie lubię tej formy pomocy finansowej, bo nie wiem, milion zł na operację, z której i tak nic nie będzie uważam za bzdurny wydatek. Wolałbym coś takiego, że będę wiedział, że mój podarunek faktycznie komuś pomoże i sprawi radość.
Jednocześnie chcąc zachować anonimowość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, i proszę bez odbijania piłeczki "ale kupowałeś dla zwierząt, a nie wolontariuszy..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#swieta #paczka #charytatywnie #pomoc #zalesie #schronisko #zwierzeta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a0cf23ba11279a731b0b5d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: w tym roku był ogromny wysyp w ramach szlachetniej paczki, można się zgłosić jako wolontariusz aby wręczać też te paczki, nie tylko kupić coś z listy życzeń. Wiem, ze ostatnie lata szlachetna paczka była traktowana jako coś roszczeniowego, ale ten rok był trudny dla wielu i kolejny nie będzie lepszy, więc warto pamiętać. W listach zwłaszcza starszych osób były naprawdę rzeczy pierwszej potrzeby.

W ramach pomocy zwierzętom, możesz wybrać sobie