Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że pieniędzy u brokera nie traktujecie do końca jak prawdziwych pieniędzy? Mam w tym momencie otwarte futures na 240k. Tak sobie piję herbatkę i patrzę, 11k w dół, 21k w góre, 14k w dół, 14k w górę itd.

A chwilę temu do pizzy nie zamówiłem sosu bo szkoda 5 zł jak w lodówce keczup XD

#gielda #inwestycje #niewiemjaktootagowac
  • 30
  • Odpowiedz
  • 3
@mickpl mam odwrotnie, kupuje seriami male pakiety GPW i jak na mBanku zszedłem z haka i byłem stówę na plusie po x miesiącach, to sprzedałem i miałem dobry humor jaki deal zrobiłem.

A potem poszedlem do sklepu, kupilem fajki, kilka piw, jakieś zakupy do domu i wydalem mniej więcej tyle samo.

Wracając miałem refleksje wtf, z czego ja się cieszę w ogóle xddd
  • Odpowiedz
A chwilę temu do pizzy nie zamówiłem sosu bo szkoda 5 zł jak w lodówce keczup XD


@mickpl: myślę, że to zdrowe podejście, bo jak zaczniesz traktować pieniądze na rynku jako niewykorzystane szanse, a każdy chwilowy zysk jako nowy samochód, czy telewizor, szybko zaczniesz tracić pieniądze.
  • Odpowiedz
@mickpl: Szkoda, że nie zamówiłeś mieszkania 4 lata temu. Może wreszcie założyłbyś rodzinę i usunąłbyś konto zamiast uprawiać tarota dla mężczyzn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale #!$%@? branie sosu do pizzy albo zamawianie #!$%@? z takiej pizzerii co trzeba brac sos.


@ja_kasztan: widać że się nie znasz, pizza dzieli się na prawdziwą włoską z minimalną ilościa składników (nie dają sosów i jej się nie zamawia, bo jak do ciebie dojdzie to całe ciasto będzie przesiąknięte przez sos pomidorowy i będzie dużo gorsza niż jakbyś zjadł w pizzeri) oraz polska pizza kacowa, (co to fajnie jakby była
  • Odpowiedz