Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że pieniędzy u brokera nie traktujecie do końca jak prawdziwych pieniędzy? Mam w tym momencie otwarte futures na 240k. Tak sobie piję herbatkę i patrzę, 11k w dół, 21k w góre, 14k w dół, 14k w górę itd.

A chwilę temu do pizzy nie zamówiłem sosu bo szkoda 5 zł jak w lodówce keczup XD

#gielda #inwestycje #niewiemjaktootagowac
  • 30
  • Odpowiedz
@mickpl: Pieniądze u brokera są tak samo bezpieczne (lub nie) jak pieniądze w banku. A jak za nie kupisz jakieś instrumenty czy aktywa to już nie są wtedy pieniądze.
  • Odpowiedz
@roster1: Częściowo tak, na nasdaq od momentu ogłoszenia inflacji w USA. W zeszłym tygodniu nawet dzwonili od broka i proponowali dźwignię 1:200, ale podziękowałem, bo by mnie kusiło i faktycznie by mnie wyzerowało XD
  • Odpowiedz
@mickpl: ogólnie wahałem się czy brać twoje wpisy na poważnie ale #!$%@? branie sosu do pizzy albo zamawianie #!$%@? z takiej pizzerii co trzeba brac sos.. jakim trzeba być czlowiekiem, brak mi słow chłopie, ty okłamałeś 40 milionów Polaków. Ty nas oszukałeś, rozumiesz?
  • Odpowiedz
@mickpl: przyjacielu kup sobie w końcu jakieś mieszkanie, nawet niekoniecznie to duże i docelowe, urządź je sobie jak chcesz i zajmij się w końcu czymś przyjemnym. Myśle, że odpoczynek od ciągłych kalkulacji, kombinowania, uciekania przed inflacją i wróżenia z fusów wyjdzie Ci na zdrowie. Kupisz i w koncu odpoczniesz psychicznie. Na moje oko święty spokój i zaliczenie kolejnego kroku w życiu są warte więcej niż te 10% o które może (ale
  • Odpowiedz