Wpis z mikrobloga

Moja siostra to jest #logikarozowychpaskow na 100%
Otóż, parę lat temu #!$%@?ła na mnie, że nie mam znajomych i jestem aspołeczny (xD)
Na to, ja jak typowe #niebieskiepaski myślę sobie, że nie ma znajomości w życiu dorosłym, tylko wspólne interesy.
Teraz 6 lat później jest sama, bez przyjaciółek z toksycznym chłopem.
Kto cieżko pracował przez te 6 lat?


A kto pracuje w Januszexie za psi pieniądz?


#bekazrozowychpaskow #zwiazki
  • 3
@jakismadrynickpolacinsku: muszę to jednak skwitować "OK, ale…"
bo sukces jaki odniosłeś, powinien smakować bez porównywania się z siostrą, bez powoływanie się na jej sądy sprzed 6 lat
bo dla siebie pracowałeś a nie po to żeby komukolwiek innemu coś udowodnić

a też może być że ona myśli "ja nie narzekam" a teraz ty wchodzisz na jej poletko ze swoimi mądrościami że jej chłop jest toksyczny i jak ona tak może

zbliżają
@heniek_8: Chyba mnie nie zrozumiałeś. Dla niej problemem było to, że nie mam znajomych. Podczas gdy dla niej, jak i wielu młodych kobiet posiadanie znajomych to jest wyznacznik jakby statusu społęcznego (domniemam, ale niech się tutaj różowe wypowiedzą). A suma summarum ona skończyła z ręką w nocniku. To dowodzi jak potrzeba bycia lubianym, przynależenia do grupy wygrywa ze zdrowym rozsądkiem.
Ja się do niej nie porównuję, bo nie czuję się o
@jakismadrynickpolacinsku: nie krytykuję cię tylko pozwalam sobie na głębszą refleksję :)
co do tego jak kobiety widzą na co facet powinien wydawać kasę - to chyba zależy od wieku

w liceum może owszem - drip jest w cenie :D
ale potem nawet jak masz kupę hajsu, to jeżeli wydajesz mało na swoje ciuchy, a masz dużo na ciuchy dla niej - to wtedy jesteś super atrakcyjnym kandydatem :)