Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem głodny na diecie 2500kcal. Dorzucić kalorii? Pracuje fizycznie i staram się ruszać każdego dnia po pracy, jakiś spacer czy ćwiczenia w domu. Moje parametry to 95kg wagi i 175cm wzrostu #odchudzanie #redukcja #dieta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a05556ba11279a731af254
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: liczy się też jakie jedzenie jesz, tłuszcz i białko będą bardziej sycące i przy mniejszej ilości węgli możesz wtedy zostać na tej samej kaloryce. Może też być tak, że po prostu potrzebujesz więcej kalorii, ze względu na to, że po prostu dużo potrzebujesz(ze względu na pracę). Naucz się słuchać swojego ciała.
  • Odpowiedz
Jedz produkty z wysokim indeksem sytości, najwyższy maja chyba gotowane ziemniaki. Spoko jest wołowina, na mnie mocno działa twaróg. Sprawdź co z takich produktów lubisz, to pomoże. Ewentualnie zalej się napojami zero żeby twój mózg debil dostał słodkie i 0kcal. On tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to jedz je, tylko właśnie takie które mają niski indeks glikemiczny, nie podniosą Ci tak wysoko cukier we krwi i będziesz dłużej syty. IMO redukcja nie może trwać zbyt długo i być zbyt restrykcyjna, jakbym ja ją robił to po prostu bym sobie "ciut" obciął, żeby jednak redukować ale nie chodzić wkurzonym i głodnym.
  • Odpowiedz