Wpis z mikrobloga

To co opisujesz to skutek wychowywania chlopcow przez samotne matki, gdzie mlody chlopak nie ma zadnego autorytetu i meskiego wzoru postepowania w postaci ojca. Co ciekawe, chlopcy nie chca rowniez przejmowac wzorcow postepowania od ojczyma, wiec zapasowy konkubent niczego nie zmienia. Czesto przyjmuja wobec niego waleczna postawe. Brak ojca w wiekszosci nowoczesnych rodzin odbija sie dramatycznie na zyciu mlodego czlowieka. Zwiekszona agresja, brak autorytetu, brak wlasnej tozsamosci i brak w zyciu wyznaczonej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednorenki_Bandyta: Jest. Jezeli taki mlody chlopak przetrwa dziecinstwo i bedzie wystarczajaco inteligentny, to poprzez doswiadczenia zyciowe oraz zewnetrzne meskie autorytety jest w stanie sam zbudowac swoja meska tozsamosc. Chlopacy, szczegolnie mlodzi powinni sobie uswiadomic, ze zycie mezczyzny to droga. Dluga droga, kiedy mezczyzna dojrzewa. Czesto widza 20-letnie dziewczyny i mysla, ze przegrali zycie, bo one szaleja na instagramie i jezdza na wakacje za frajer. Zycie kobiety zaczyna sie wczesnie, a
  • Odpowiedz
@angelika_tracz: Mam nadzieję, że jak ty płaczesz lub okazujesz emocje to też by nikt nie widział? Bo jak nie to powinnaś liścia dostać na otrzeźwienie. Przynajmniej wg własnych teorii.

Ot, nie radzę sobie z tym jak kobieta przy mnie płacze więc będę ją bił. Pasuje?

Nie wiem jak reagować. Nie płaczcie baby przy mężczyznach.


Ogólnie jak ktoś źle reaguje na słabości u innych to możemy podejrzewać osobowość psychopatyczną lub narcystyczną.
  • Odpowiedz