Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 219
@angelika_tracz: to że nie lubisz nie ma znaczenia. Tak jak on powinien być dla Ciebie wsparciem w ciężkich chwilach tak i Ty powinnas mu to wsparcie zapewnić. Mamy takie samo prawo do płaczu i łez jak kobiety więc twoje narzekanie na niewygodę jest krzywdzące dla męskiej części społeczeństwa
  • Odpowiedz
Nie lubię jak chłop płacze. Nie wiem jak reagować.


@angelika_tracz: Proszę nie okazywać emocji, bo ja sobie z tym nie radzę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu przed chwilą pełniłam rolę poduszki do łez dla nie mojego chłopa i nie lubię tego.

No wiesz, tu generalnie nie o ciebie chodziło, tylko o pomoc jemu. No chyba, że gościa nie lubisz i ci na nim nie zależy,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@angelika_tracz: @powaznyczlowiek: Teraz wypowiem sie na powaznie. Natura ludzka sie nie zmienia i tak jak w czasach neandertalczykow kobieta poszukiwala najsilniejszego samca w stadzie, tak robi to dzisiaj. Pomimo najnowszych technologii i rozwoju cywilizacji mozg kobiety nie ewoluowal na tyle, aby zrozumiec wyzszosc inteligencji nad brutalna sila. Przynajmniej wiekszosc kobiet opiera sie na pierwotnych instynktach i wciaz poszukuje najsilniejszego, nawet jezeli przeczy to logice w nowoczesnym swiecie. Z
  • Odpowiedz