Wpis z mikrobloga

A mnie #!$%@? już ten #worldoftanks, jakie to się gówno zrobiło przez lata

Dodanie współczesnych czołgów i rozwinięcie drzewkao do tierów ponad X - nieeee
Dodanie jakiegoś gówna BZ #!$%@?ącego 800 jednym strzałem z dopalaczem silnika i IS-3 z magazynkiem amunicji - jeszcze jak

Chyba gram już tylko dlatego że nie chce mi sie od nowa zdobywać pojazdów w #warthunder, bo tu mam ich dużo

#zalesie #gry #pcmasterrace
Pobierz iErdo - A mnie #!$%@? już ten #worldoftanks, jakie to się gówno zrobiło przez lata

...
źródło: comment_1671447243blI44XdgPRVyBWuJu9iItI.jpg
  • 10
@Zeugma: to chyba pora na terapię xd

@Drmscape2: tak, jak na przykład całe Polskie drzewko którego to nawet nie ma na papierze xd
Tak jak rozumiem wrzucanie czołgów prototypowych, to dodawanie takich o których ktoś tam w historii kiedyś powiedział to lecenie w #!$%@?, ale ich sprawa, że sobie obrali taki model rozwoju, z miesiąca na miesiąc WT ich wyprzedza, bo ile można grać tymi samymi czołgami
@MajoZZ: Też tak miałem, nawet jak usunąłem grę, to po krótkim czasie wracałem. Na szczęście się wyrwałem z nałogu. Ostatnio zainstalowałem WT i po kilku grach przypomniałem sobie, za co go znienawidziłem.

Czuję się jak jakiś alkoholik, ale te gry robią wodę z mózgu. Tyle dobrego że nigdy nie wydałem grosza na F2P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iErdo: mi ta gra już w ogóle nie sprawia przyjemności, była jak praca a nie jak przyjemność. Od pół roku nie gram. Moim zdaniem jest w tej grze już za dużo czołgów mimo fajnych uproszczeń i QoL wprowadzonych w ostatnim czasie, gra się przez to coraz słabiej.