Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, ostatnia gra #rpg w jaką grałem, to Neverwinter Nights. Był to rok 2004...

Czy od tamtego czasu wyszło coś fajnego, podobnego? W NWN najbardziej podobał mi się klimat, muzyka (OST mam do dziś na playliście), na mechnikę gry nie narzekałem, ale nie miałem porównania. Fabuła była ciekawa i dużo się działo. Może coś w ten deseń.

#gry #grykomputerowe
Pobierz red7000 - Słuchajcie, ostatnia gra #rpg w jaką grałem, to Neverwinter Nights. Był to ...
źródło: comment_1671440889A5HeJ0Yig60Gj0j2UUwCdY.jpg
  • 9
@red7000:
Jedynka była nudna w ciul, więc praktycznie wszystkie izometryki co wyszły od tamtego czasu będą lepsze. Jeśli lubiłeś jedynkę to możesz spróbować ograć dwójkę, jest lepsza od jedynki ale też nie jakaś super. Ponoć dodatek do dwójki, Maska Zdrajcy, jest super.

Pillars of Eternity
Pathfindery (one zawierają dodatkowe mechaniki zarządzania królestwem/krucjatą, nie każdy lubi, ale można ustawić ich poziom trudności na minimum i olać)
Tyranny (polecam mocno, gra się teoretycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@red7000:
Polecam gry od Larian - zwłaszcza Divinity original sin 2 ( jedynka też spoko ale jednak gorsza, nie trzeba grać bo dos2 to jakby prequel jeśli chodzi o fabułę) oraz ich nadchodzące Baldur's Gate 3 (premiera w sierpniu, obecnie early access).
A jeśli chodzi o inny styl ale dobra fabułę to koniecznie wiedźmin 3 i trylogia masa effect.