Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:01, Poniedziałek, 19 grudnia 2022. Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory. Słońce podniesie się dziś o 08:04. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:54, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 15
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @zielarz: @przypomnij_haslo:

@micke: ja wiem ze codziennie affrica, ale fajnie jak bys dodawal jakas nowa muze. Akurat do kawy by sibie mozna bylo wlaczyc.

@Abrez: wszystko w
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Poznań słoneczny, ale mroźny, 6 stopni na minusie, brrrrr. Jadę do pracy, ostatni tydzień przed świętami. Byle do piątku!

Miłego
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry ja dzis mial do olsztyna jechac ale nie wyspalem sie wiec nie pojechalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i dzis nocka i musze odpoczoc sobie jeszcze dom sprzotamy i choinka juz jest i jeszcze na dwur trzeba