Wpis z mikrobloga

@natuuris: może nie jest zbyt bystry, albo się z kimś założył. Albo oba ( ͡° ͜ʖ ͡°). No znowu spojrzałem na to zdjęcie i się śmieję sam do siebie jak głupek, co do uja xD
  • Odpowiedz