Wpis z mikrobloga

  • 779
Przyszedłem powiedzieć tacie kto dzisiaj gra #mecz o finał na #mundial u.

Zawsze oglądał wszystkie mecze. Mam nadzieję że gdziekolwiek jest ma jak obejrzeć sobie ten finał.

K---a tęsknię za rodzicami... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak macie rodziców to złóżcie im na święta życzenia zdrowia i uściskajcie mocno, póki macie kogo.
Barto_ - Przyszedłem powiedzieć tacie kto dzisiaj gra #mecz o finał na #mundial u. 

...

źródło: comment_1671366084HGgE6jgIhiCSZ8AEe1iHjy.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

popłakałem sie ¯\(ツ)/¯ bo mnie ruszył twój post... Ale to przez ćpanie tak mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@baton967: nawet śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) hormony r-------e masz pewnie, ogarnij łeb i skończ pan z tym.
  • Odpowiedz
@Barto_: Mój tato odszedł 14 lat temu gdy miałem 18 lat. Taki "prezent" na osiemnastkę miałem. Od tamtej pory jestem co tydzień na cmentarzu, by posprzątać, by sobie z nim pogadać. Teraz została mi tylko mama i boję się czasami, że nie dożyje wnuków, które już by bardzo chciała. Tęsknie mega za moim tatą i mam nadzieję, że jest dumny ze swojego syna, czyli ze mnie. Aż mi się k---a
  • Odpowiedz
@Barto_: Nic mnie tak nie przeraża jak perspektywa śmierci rodziców. Ogólnie wejście w wiek, gdy osoby, które pamiętasz jeszcze jako względnie młode i całkowicie sprawne zaczynają umierać ze starości, lub zapadać na choroby (szczególnie psychiczne) związane z wiekiem jest niesamowicie dołujące. A tutaj na dodatek widzę, że tata rocznik 65, młodszy od mojego i tym bardziej mi siada to na psyche.
  • Odpowiedz
  • 0
A ja ze swoimi nie gadam. Wiem że kiedyś ich zabraknie i smutek mnie dopada. Trochę toksyczna rodzina. Generalnie kontakt mam ale minimalny. Zastanawiam się jak to naprawić. Dzieci swoje puszczam do nich ale generalnie tylko tyle
  • Odpowiedz
@Barto_: boli, puki co mam rodziców i teściów wiec składam życzenia nie wiadomo czy to nie ostatni raz ich widzę. Na nagrobki tylko do dzieci chodzę porozmawiać w myślach
  • Odpowiedz
@Barto_ no mój tata zmarł na covida w marcu 2021 i też z nim zawsze oglądałem meczyki bardzo mi go brakuje, odwiedzam go co tydzień bo tylko to mi pozostaje
  • Odpowiedz