Wpis z mikrobloga

Podziwiam tych którzy usilnie wierzą, iż bitkonik i reszta tego spekulacyjnego badziewia jakoś mocno odbije w przeciągu roku czy 2-3 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już to widzę jak ludzie w dobie szalejącego kryzysu i inflacji ładują swoje pieniądze w internetowy bezużyteczny pieniążek który w magiczny sposób może jeszcze bardziej dupnąć z rowerka, bo ludzie będą zmuszeni odzyskiwać jakiekolwiek swoje pieniądze aby przysłowiowo nie umrzeć z głodu.
#kryptowaluty #kryptokomedia #bitcoin
  • 32
@KeepCalm: Mimo to nie spodziewałbym się nowego ath czy chociaż zbliżenia się do obecnego ath w bliższej przyszłości.
Co do kryzysu, no 3 lata to może nie. Masz racje ale z rok jeszcze może potrwać moim zdaniem. Jest to realne
@Destruktor_20: na jakiej podstawie ten rok? ;)

ATH to jest dzisiejszy kurs +300%, więc 1) zejdźmy na ziemie, 2) nie próbujmy przepowiadać przyszłości w ten sposób, bo to się nie udaje.

Ale nie bardzo rozumiem jak ktoś mógłby myśleć, że np. tak wysoka inflacja (mówie tutaj o USA, bo o Polsce nie ma sensu gadać) miałaby utrzymać się jeszcze np. 3 lata.
Ja od dawna czekam po prostu na wiosnę, wtedy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Destruktor_20: Sam jesteś bezużyteczny. Poczytaj sobie o tym, czym są waluty fiat, jak bardzo wartości akcji spółek potrafią odbiegać od przychodów, jakie te firmy generują(zwłaszcza jeśli chodzi o spółki technologiczne).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dean_corso: Twierdzę, że bitcoin to wspaniała alternatywa dla ludzi chcących trzymać część oszczędności z dala od łap państwa, chcących wydawać swoje pieniądze na dobra/usługi, o których lepiej nie informować rządu(hazard, prostytucja, substancje psychoaktywne, towary objęte sankcjami, itd.). Kiedyś do tego służyła gotówka, jednak nie sprawdza się ona w transakcjach na odległość, a coraz więcej mówi się o jej całkowitym wycofaniu.