Wpis z mikrobloga

@essos: zasada "321".Jak zobaczysz w klubie dziewczynę, do której chcesz podejść to odlicz w głowie (lub pod nosem) 3, 2, 1 i uderzaj. W ciągu tych trzech sekund mózg nie zdąży Cie zablokować jakąś wymówka. Im dłużej zwlekasz tym bardziej się zblokujesz. Stosowałem to w #!$%@? dawno jak miałem problemy z pewnością siebie. Po kilku takich przełamaniach potem już lecisz jak automat.
@Tommy_Weasel Kurde nienjwstem w stanie sie przełamać. Widze tą samą laske donktorej mialwm podbijac 3 tygodnie temu ale aie nie odważyłem i dziwsuajntez nie daje rade. Ogolnuenu mnie nierwz powtarzają sie laski, bo male miasto
@Tommy_Weasel: Jak bywalem z kolegą ktory mogl robic za skrzydlowego to w koncu sie odwazalem, ale w ostatnimi czasy nie mam skrsydlowego. i nie. moge sientez przełamać
Moze jak bulby duzy tlum to prędzej ale. u mnie jest malo ludzi i zqzwyczaj jak jest jakas wolna laska to z jedną kolezanką
@essos:
Twoje porażki są rozpamiętywanie tylko przez Ciebie, laska jak Cię odrzuci to zapomni o Tobie po 5sekundach - tak jak zapomina co widziała na poprzednim tiktoku.

Potrenuj na brzydszych - one tez odrzucają, ale po kilku odrzucenia każde koleje mniej boli.

Zależy jaka muzyka gra w klubie, ale zazwyczaj tam się łapie kontakt wzrokowy, uśmiecha się, puszcza oczko i patrzy na reakcje łani. Jeśli chcesz to możesz po prostu podejść