Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość mieszkania w bloku, brakuje mi spokoju. Mam sąsiada obok który dzień w dzień nap..... muzyką tak że słychać go na 3 piętra w dół. Kretyn nie potrafi puścić sobie muzyki dla swoich uszu lub na słuchawkach, wszyscy muszą tego słuchać. Często słyszę jak dzwoni rano budzik i napier... tak z 20 minut zanim ktoś łaskawie ruszy dupe i go wyłączy. Dzieciarnia skacze po podłodze do późnych godzin nocnych, bawią się chyba w Kyliana Mekambe, skoki z łóżka na podłogę. Ile można. A że bieda to trzeba się w bloku męczyć. Rozmowa nic nie daje, zarządza tą całą rodzinką wydziabana karynka w blond włosach która co najwyżej jest wstanie napuścić swoich spermiarzy i rycerzyków gdybyś jej zwrócił uwagę. #patologiazmiasta #feels #patologia #blokowisko #sasiedzi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639dc096d885543a3ae259e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
OP: @Wezwoguleicstont Byłem u niego, rozmawiałem z nim na temat muzyki oraz papierosów które pali przez okno. Wyśmiał mnie, nie wyglądam jak Błachowicz niestety. Co prawda pewnie gościa bym poskładał bo postury podobny do mnie, ale wtedy policja i nasrane w papierach a prace mam taką że musze mieć zaświadczenie o niekaralności.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
Byłem u niego, rozmawiałem z nim na temat muzyki oraz papierosów które pali przez okno. Wyśmiał mnie, nie wyglądam jak Błachowicz niestety. Co prawda pewnie gościa bym poskładał bo postury podobny do mnie, ale wtedy policja i nasrane w papierach a prace mam taką że musze mieć zaświadczenie o niekaralności.


@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem, ale jak inaczej chcesz to załatwić? Masz jakiś pomysł? Typ ewidentnie Cię wyśmiał, bo nie traktuje Cię poważnie. Gdyby