Wpis z mikrobloga

Byłem na proteście w Warszawie. Szkoda że nie dopełniono tych formalności ale dziękuję każdemu kto przyszedł. Jesteście odważnymi ludźmi, na pewno dużo odwazniejszymi od hejterow którzy jedyne co potrafią to stukać w klawiaturę. Jest nas niewielu bo Polacy są słabymi psychicznie kukoldami, ale pokazaliśmy że jesteśmy od nich wszystkich lepsi. Polacy są tak zakompleksieni i tchórzliwi że wolą iść do wojska żeby ktoś się nad nimi znęcał niż na 30 minut na protest.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #niepopularnaopinia #warszawa #protest #pieklomezczyzn #bekazpisu #polityka
  • 19
@TurboDynamo Szkoda, że troszkę organizacja się zawaliła. Szkoda ze nie poszedłem ale nie jestem z warszawy no i sam troche miałem opory. No nic przynajmniej podjęto próby. Mam nadzieję, że jednak nikt nie zostanie zmuszony do odbycia ćwiczeń. No cóż to tylko pokazuje, że polska to kraj nieprzyjazny facetom i nie mozemy nawet walczyć o swoje bo jesteśmy opluwani. Nawet inni faceci z mentalnością niewolnika chcą żebyśmy tracili wolność.
Czy to nie zamordyzm?


@bijotai: mam prawo decydować z kim chce rozmawiać bo to jest wolność wyboru, a z tym komunista popierającym niewolnictwo nie mam ochoty rozmawiac. Jak chce głosić takie debilizmy to nie mam nic przeciwko żeby napisał swój post, ale ja mam swój i sam decyduje co pod nim się pojawi. To jest esencja wolnosci, nie będziesz mi mówił co mam zrobić ze swoim własnym postem tak samo jak
@bijotai: jesteś zamordysta, dlatego nie dziwi mnie to że dla ciebie wolność to niewola. Idź do kościółka lepiej się pomodlić zamiast zawracać innym głowę. A państwo to nie ma prawa o mnie w ogóle decydować, w ostateczności pójdę do więzienia, bo nie będę na pewno bronił swoim życiem tego syfu. I takich jak ty i twoja prostacka rodzinka.