Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szynszyla2018:

@Libertarianie zawiedli, że nie sprawdzili czy @PROTEST_DOSC zarejestrował. A jak wylewało się na nich szambo to ich broniłem. Zaufałem, że organizacja/partia chociaż kwestie formalne ogarnie. Niestety zawiedli. Dla nich to gorzej, bo stracili zaufanie zamiast zyskać kapitał polityczny.

Myślę, że dużo ludzi oczekuje na wyjaśnienia co się stało od @Libertarianie (może być później na spokojnie jak już wszyscy wrócą do domu).
@Libertarianie: Chodzi mi o to, że jeśli nie było pewności, że tamto wydarzenie się uda, to można zarejestrować inne zgromadzenie 100m dalej. Nie wiem, czy są jakieś konsekwencje, jeśli nikt na zgromadzeniu się nie pojawi, nawet organizator.

W 2019 roku narodowcy zgłosili 29 kontrdemontracji i wątpię, że w każdym zgłoszonym zgromadzeniu ktoś był.

https://rzeszow-news.pl/pis-nie-chce-ii-marszu-rownosci-w-rzeszowie-tadeusz-ferenc-ich-poparl/

"Dlaczego? Bo wraz z Marszem zostało zgłoszonych 29 kontrdemonstracji."
@SendMeAnAngel: jest jakieś ograniczenie, że przy rejestracji nie dadzą pozwolenia?

Bo tak by każdy mógł innym blokować. Jak się dowiesz, że przeciwnicy planują zrobić demonstrację, to rejestrujesz szybciej im na trasie co 100 metrów i nie mogą zarejestrować przejścia tą trasą.

Serio to jest kto pierwszy ten lepszy?

Czy to znaczy, że mogę sobie np. teraz zarejestrować demonstrację z czapy na trasie Marszu Niepodległości i oni za rok nie będą mogli
@mk321: MN to wydarzenie cykliczne i nie możesz na trasie zarejestrować własnej demonstracji. Kiedy nie dostali na to zgody i KOD ich ubiegł, to zainterweniował rząd i uczynił z MN uroczystość państwową (wyższy priorytet). Czyli tak, kto pierwszy, ten lepszy.