Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem ciężki dzień, załatane popołudnie, jak wróciłem do domu to tylko zjadłem kolację i od razu zasnąłem. Nie sprawdzałem PH ani tagu.

Dziś budzę się, szybkie ogarnięcie co się dzieje i jeszcze szybsze zamówienie Black Iris, na którego spadek ceny czekałem długo.

Niestety, zamówienie anulowane.

Gdyby ktoś jednak się rozmyślił to proszę o kontakt. Ale jestem zainteresowany tylko oryginalnie zafoliowanym perfumami. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 4
@Nitro_Express: ja zaluje, ze nie kupilem black iris wczoraj bo zachcialo mi sie czytac opinii na jego temat. doszedlem do wniosku, ze pierw kupie odlewke 5ml a w miedzyczasie zamowie flaszke i jakby z odlewki nie podeszlo to flakon bym odsprzedal. odlewke sobie ogarnalem ale w miedzyczasie wykupili wszystkie flaszki. pluje sobie w brode ze wczoraj tej flaszki nie kupilem, ale coz poradzic ¯\_(ツ)_/¯
@Nitro_Express: interlude znam. jak zobaczylem ta promke to przypomnial mi sie znajomy ktory ostatnio u mnie byl i mial na sobie zwyklego interlude. zajeibsice to pachnialo wiec mowie wezme black iris no ale za dlugo sie zastanawialem XD
@Vuzet_na_zimno: niby tak, ale chcialem pelnoprawny produkt z pelna prezentacja. z tym korkiem zatyczka wyglada to mega #!$%@?