Wpis z mikrobloga

Stwierdzenie, że wojsko zrobi z kogokolwiek "prawdziwego mężczyznę" jest fałszywe. Po #obowiazkowecwiczeniawojskowe byłbym tym samym nieudacznikiem i przegrywem co teraz, z różnicą że nabyłbym kilka umiejętności, które dotąd w życiu nigdy mi się nie przydały i najprawdopodobniej nie przydadzą. Czyli poza miesiącem wyjętym z życia, nic by się nie zmieniło. Już wystarczająco męczyłem się, przebywając z grupą obcych ludzi w czasach przymusowej edukacji, mam nadzieję, że drugi raz ze mnie niewolnika nie zrobią, zwłaszcza że nie mam żadnych predyspozycji do zostania żołnierzem. Jak Polska ma uzależniać swój byt od takich jak ja, to lepiej poddać się od razu jak Francja w 1939. #przegryw #przegrywpo30tce
  • 6
@itsover: Ja się nie nadaje do wojska, na pewno nie nadaję się na niskiego stopniem szeregowego żołnierza zwykłej piechoty. Pod względem fizycznym to poza troche większą tolerancją na zimno to nic nie oferuję. Ale także pod względem mentalnym to ja mam tendencje do robienia wszystkiego po swojemu w sumie będącej efektem tego że w pracy nie dostawałem wytycznych a wszelkie metody rozwiązywania problemów i wykonywania zadań z jakimi się mierzyłem to