Wpis z mikrobloga

Jest i ona! 12 dłuuuugich godzin w pracy oczekiwania aż będę mogła odebrać moją paczuchę z paczkomatu. Moim mikołajem (choć w moich rodzinnych stronach zwany gwiazdorem) okazał się @niepowtarzalny-dwa
W pierwszej kolejności dziękuję Ci bardzo za list. Tak jak pisałam listy są dla mnie ważną częścią paczki a Twój miał naprawdę ładne przesłanie a i wizualnie był uroczy ()
Zacznę od czegoś najmniej oczywistego
- anyżki xD Jak zobaczyłam je w paczce to pomyślałam o niesamowitym zbiegu okoliczności bo bardzo je lubię. Po chwili doszło do mnie, że kiedyś na mirko pisałam o tym że je lubię. Stalking lvl 2137. Szanuję :D
- przypinki - ta z Jodusiem jest przeurocza, jeszcze dziś wyląduje na plecaku. Pozostałe dwie skończą na zakupowej torbie razem z innymi haftowanymi memami
- książka - kiedyś już rzuciła mi się w oczy ale nie kupiłam, ze względu na brak czasu i kolejkę innych ale tak jak pisaliśmy na pw w sumie będę miała wymówkę żeby zorganizować więcej czasu dla siebie i zabrać się za lekturę
I prezent który chyba zadał Ci najwięcej trudu
- termos - wiem, że z tymi konkretnymi wymiarami bardzo ciężko znaleźć termos a udało się Ci się to idealne. 2 milimetry więcej i nie zmieścił by się do kieszonki. Próbę szczelności już zrobiłam i wygląda na taki który naprawdę dobrze będzie trzymał ciepło. Będzie towarzyszył mi w moich spacerach i jednodniowych wyprawach nad morze
Baaaardzo dziękuję Ci za tak fajnie spersonalizowaną paczkę. Cieszę się, że wziąłeś pod uwagę mój minimalizm i paczucha jest naprawdę praktyczna.
Tobie również życzę Wesołych Świąt!
Mam nadzieję, że również będziesz zadowolony z Twojej paczuchy!

#wykopaka #pokapake #pokazkota
CurlyHairGirl - Jest i ona! 12 dłuuuugich godzin w pracy oczekiwania aż będę mogła od...

źródło: comment_1671230878gGSk19hkhhpW6dnqOCByFC.jpg

Pobierz
  • 11