Wpis z mikrobloga

Mirki prośba o #wykopefekt. Dzisiaj rano Żabiej Woli około godziny 7:30 kierujący czarnym busem potrącił moją kuzynkę na przejściu dla pieszych w okolicy szkoły. Dziewczyna walczy o życie w szpitalu. Leży na OIOMie w stanie krytycznym. Może ktoś przejeżdżał w tamtym rejonie na trasie Bychawa - Żabia Wola - Lublin z wideo rejestratorem i nagrał szybko poruszającego się czarnego busa. Więcej można przeczytać tutaj link
#lublin
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filozof_Marian: uciekł ponieważ mógł być w szoku, nie wiadomo czy miał kamerkę, ja zawsze mam włączona, nie mam tygodnia bez wtargnięcia na pasy trzy metry przed samochodem. Jeszcze ślisko a pieszy nie ma wyobraźni, należy ich edukować ale edukacja raczej idzie w drugą stronę - jesteś święta krową, nie zwracaj uwagi na nic. I są tego efekty.
  • Odpowiedz
@iMarket: Ostatni raz ci odpisuje potem lecisz na czarno. Wystarczy przejrzeć twoje wpisy żeby wiedzieć, że jesteś trolem, a nie mam siły dzisiaj się z wami użerać. Wyżej pisałeś, że może nagrał, teraz że może nie miał kamerki. Skoro gówno wiesz to po co się produkujesz? Jak nie ma tygodnia, że ci pieszy trzy metry przed samochodem wtargnie, to może czas się nauczyć obserwować pobocze w trakcie jazdy? Zgodnie z
  • Odpowiedz
Wykopki w normie. Typ ewidentnie jechał jak #!$%@?, rozjechał człowieka i jeszcze w inne auto uderzył. Na koniec #!$%@?ł, a wykopki będą go bronić, bo ludzie na pasach to święte krowy XDDD

Znajdzie się Mirku, w końcu ktoś go wyda. Mam nadzieję, że za taką akcję jest więzienie. Niestety nie mam znajomych w tych okolicach, więc jedynie mogę wykopać.

Dużo zdrówka!
  • Odpowiedz
jak nie chcesz bronić, to nie broń; bo na razie wygląda na to że bardzo chcesz


@marcelus: Ale on ma rację, skoro wpadła pod drugie auto to znaczy, że musiała wtargnąć. Przecież jakby jechał drugi wolno, widząc kogoś na pasach, to by nie wpadła pod niego. Dziwi mnie jak można tak #!$%@?ć, jak widać na zdjęciach, że warunki były na max 40kmh. Powinni go dojechać za samo to. No i
  • Odpowiedz
Wykopki w normie. Typ ewidentnie jechał jak #!$%@?, rozjechał człowieka i jeszcze w inne auto uderzył. Na koniec #!$%@?ł, a wykopki będą go bronić, bo ludzie na pasach to święte krowy XDDD


@slepauliczka: Akurat na wykopie to z tymi komentarzami nie wygrasz, jak ostatnio pokazali statystyki z czasu covidów + teraz że niby wzrastają wypadki przy przejściu dla pieszych to głos rozsądku żeby nie porównywać te statystyki, że przepis jest
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Standardowo w pół dnia, żebra się nie zrosły, popękane organy wewnętrzne też się nie zrosły, obrzęk w mózgu dalej jest. Jest dalej utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, co pewnie też się nie zmieni w najbliższym czasie. A co do zatrzymania kierowcy to nie mam nowych informacji.
  • Odpowiedz