Wpis z mikrobloga

Mirki prośba o #wykopefekt. Dzisiaj rano Żabiej Woli około godziny 7:30 kierujący czarnym busem potrącił moją kuzynkę na przejściu dla pieszych w okolicy szkoły. Dziewczyna walczy o życie w szpitalu. Leży na OIOMie w stanie krytycznym. Może ktoś przejeżdżał w tamtym rejonie na trasie Bychawa - Żabia Wola - Lublin z wideo rejestratorem i nagrał szybko poruszającego się czarnego busa. Więcej można przeczytać tutaj link
#lublin
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Filozof_Marian: trzymam kciuki za znalezienie kierowcy. I oby dostał wyrok za ucieczkę z miejsca zdarzenia. Nic nie obliguje kierowcy do #!$%@? po śliskiej drodze bez pomyślunku, a tym bardziej do ucieczki po potrąceniu. Nie róbcie victim blaming, że to wina tej dziewczynki, że jakiś pirat drogowy zrobił jej krzywdę i nie zatrzymał się jej pomóc.
Oby dzielnie dała sobie radę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcelus: a wy bierzecie retorykę że tak celowo przygazował jak widział że dziecko rozgląda się prawo lewo przed wejściem. Dziwni jesteście wykopki przez cały rok jechaliście Cię PiS że to bzdurny pomysł z pierwszeństwem pieszego na pasach. Kierowcy minie szok to zapewne sam się zgłosi a jak nie to policja jest od tego, nie wykopki którzy pokazali że nie raz potrafią grubo namieszać.
@Renka98 Przyznaje, aż jestem w szoku po jego komentarzach. Od razu wrzuciłem na Czarną, żeby od takich trzymać się z daleka i na przyszłość nie czytać na toksycznych wiadomości :o
@Filozof_Marian: oby go znalezli. Inne kamery na trasie na pewno zauważyły taki model busa w tym kolorze. Wiele domów ma wlasne kamery więc istnieje prawdopodobieństwo, że jakiś właściciel ma nagranie w dobrej jakości.