Wpis z mikrobloga

#reklamacja #oleole #afera #oszukujo

Odebrałem dziś z paczkomatu maszynkę do włosów. Pudełko nie było w żaden sposób zaplombowane, wiec je otworzyłem i zobaczyłem na etui mały włosek, a wewnątrz były jakieś paproszki i brakowało wytloczki, w której powinny się znajdować elementy zestawu. Także ewidentnie dostałem rzecz po zwrocie. Zadzwoniłem na infolinie i powiedziano mi że mogę dokonać zwrotu, ale ich raczej nie oddadzą mi dalej kwoty, bo ich magazyn stwierdzi że to ja używałem. Konsultantka poleciła mi skorzystanie z rekojmi, co oczywiście potrwa przynajmniej 2 tygodnie wiec do świat się nie wyrobią. Co robić? #!$%@? się strasznie.
  • 9
@antek_akrobata: Wiesz, problem w tym ze nie mam jak udowodnić ze towar przyszedł w takim stanie. Niby mam zdjęcia zrobione zaraz po otwarciu, ale przecież mogłem sobie #!$%@? brodę jak wracałem z paczkomatu… Nic już u tych oszustów nie zamówię i was tez przestrzegam, bo to żadna przyjemność dostać maszynkę z cudzymi włosami ( ͠° °)
@puzonyyx: Wyślij jako zwrot, a jak będą się pultać to zawsze możesz zmienić na rękojmie, a tam zażądać zwrotu pieniędzy z uwagi na fakt, że otrzymałeś inny przedmiot niż zamawiałeś. Otrzymałeś produkt używany, a zamawiałeś nowy. Tak samo jest przy reklamacji i rękojmi - możesz stwierdzić, że ich propozycja ci się nie podoba i chcesz inaczej, bo to TY decydujesz.