Wpis z mikrobloga

Od czasów jak elon nazwał tego nurka pedofilem za to że śmiał go skrytykować wiadomo było, że elon kompletnie nie akceptuje krytyki ale obserwowanie tego "na żywo" to komedia.

Zadano mu niewygodne pytanie w "Spaces" twittera (jak rozumiem to taka opcja live podcastów dla użytkowników) to się rozłączył i parę h później zablokowano tą funkcjonalność xD
W ogóle tu włącza mi się trochę komunizm. Coś jest nie tak, że jeden typ może sobie kupić stronkę odpowiadającą za taki procent komunikacji w internecie i o takim potencjale jeśli chodzi o oddziaływanie na społeczeństwo i sobie robić co mu się podoba.

Jedna osoba. Musk nie lubiłby polaków to upchałby w algorytmach tweety o tym jacy polacy są #!$%@? i trzeba ich atakować xD Jak strona przekracza pewne zasięgi to moim zdaniem musi wchodzić jej jakaś dodatkowa kontrola. Jaka dokładnie nie wiem ale to jak to obecnie wygląda jest trochę chore.

Jesteś w #!$%@? bogaty i nie lubisz grupy X? Kup trzecie największe social media i sobie nastawiaj ludzi na swój pogląd.
#twitter #musk #media #biznes
  • 6
@grim_fandango: ale idź stąd 40 latku z jakimiś tematami #!$%@? wie skąd xD
Tu się odnoszę do tego jak jedna osoba z pieniędzmi może nagle przejąć i kompletnie regulować istniejącą platformę społeczną pod siebie. I przykład z elonem jest tego pierwszym tak wyrazistym przykładem.

Jak chcesz mojej opini o sytuacji z konfederacja. Dla mnie banować powinno się za nawoływanie do przemocy więc jak tak robili to spoko że ich zbanowali a