Wpis z mikrobloga

@Lacucarachan diesel fajny bo jednak ciągnie i nie pali dużo ale jak nie liczysz się z paliwem to duża benzyna daje więcej frajdy ale nie 1.3 do takiego kloca, to nie jest malutkie auto. Jeszcze jakaś hybryda z elektrykiem z 50hp to da radę a tak to średnio.
Przejdzie Ci, też tak miałem. Odstaw Sport, włącz Comfort i uskutecznij normalną jazdę (mówię o normalnej, nie dziadka z C klasy) i będzie jak w katalogu piszą.
@toooom: no i oczywiście wielkie spuchnięte suviszcze, które waży ze 2000 kg i które 99% czasu będzie wozić samo powietrze oprócz drajwera. W Warszawie średnio w godzinach szczytu jest 1,3 osoby w jednym samochodzie, a takich suviszcz tam setki tysięcy.

Chcesz ekonomiczne auto to pomyśl o mniejszej masie tegoż auta :D
Komentarze z dupy zawsze w cenie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bladego pojęcia nie masz. Tym silnikiem mam zrobione ponad 130 k bezawaryjnie.


@bones1909: chciałbym ci odpowiedzieć, ale nie mam pojęcia xD
@toooom: Ten 1,3TCE pod kątem spalania to dramat. Miałem w A-klasie i średnia z 30 tys. to było około 9l/100 - natomiast w golfie z 1,5TSI średnia to około 7l/100 - a w trasie (krajówki) da się zejść do 4,5-5l/100.