Wpis z mikrobloga

Są świąteczni spóźnialscy? #rozdajo z pompą - dzisiaj pierwsze z trzech rozdajo. Jedna wygrana osoba zgarnia 1 rzecz do wybrania do 100zł W MOIM SKLEPIE. Gwarantuję wysyłkę w poniedziałek, wszystko na pewno dojdzie jeszcze przed świętami więc jest szansa na darmowy prezent dla bliskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla chętnych by kupić coś unikalnego do poniedziałku specjalny kupon "usuń konto" na -10% Jutro robię następne rozdajo i jeszcze większą promocję - codziennie promocję będę zwiększać -> dzisiaj 10%, jutro 20% a w niedzielę 30%, więc sprawdźcie co jest dostępne.

Mam świadomość, że chętnych najwięcej będzie w niedzielę, ale rozumiem to całkowicie - sam bym polował na największą promocję. Pamiętajcie tylko że każda moja rzecz jest wystawiona w sklepie po 1 sztuce i nie jestem w stanie jej powielić, bo wszystko robię ręcznie i powtórek raczej nie zobaczycie - więc jeśli wasza upatrzona rzecz zniknie, to zniknie bezpowrotnie ʕʔ

Tak, mam świadomość że to tani chwyt marketingowy, ale przyznaję bez bicia - dla tak małego twórcy okres świąteczny to bardzo newralgiczny i ważny moment sprzedażowy, więc za każde małe i duże zakupy serdecznie Wam dziękuje bo to dla mnie zawsze ogromne wsparcie w mojej twórczości.

Nie rozpisuję się więcej, zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka jutro rano wyniki rozdajo i puszczę następną promocję. Zapraszam na www.bido.com.pl/shop

Wszystkiego co dobre Mirki!
bkwas - Są świąteczni spóźnialscy? #rozdajo z pompą - dzisiaj pierwsze z trzech rozda...

źródło: comment_1671201600ixxY2VuczDkdndoGJgW2wl.jpg

Pobierz
  • 38
via Android
  • 1
@kupczyk
@getresh właśnie naprawdę dużo osób pytało o sówki, jest jakieś duże lobby sówkowe bo ten temat jest niesamowicie płodny i nawet nie wiedziałem ile osób twórczo działa z tematem Sów xD

Zdążyłem tylko 11 sztuk zrobić bo mając niesamowity talent wywaliłem się niosąc prawie gotowych sztuk i... No i uratowałem tylko 11 ¯_(ツ)_/¯
@bkwas: ładne rzeczy robisz panie! trzymam kciuki za wzrost sprzedaży ;)
Przejrzałem Twoją stronę i:
od siebie dodam tylko że nie wiem czym robisz zdjęcia ale są bardzo przeciętne.
Albo źródło złe (telefonem da się zrobić o wiele lepsze) albo kompresujesz za mocno/strona to robi jak upload wrzucasz?
via Android
  • 0
@Ulvarin wszystkie zdjęcia robię telefonem (p30pro) ale rzeczywiście mocno kompresuje, bo przy tylu rzeczach wstawianych na stronę mocno mi ją spowalniało, ale może rzeczywiście przesadziłem - jestem dnem jeśli chodzi o takie rzeczy a jednocześnie wszystko robię sam, więc przejrzę i poprawie w wolnej chwili (szczególnie że czeka mnie mały reset strony)

Tutaj podsyłam przykładowe zdjęcie bez jakiejkolwiek obróbki:
bkwas - @Ulvarin wszystkie zdjęcia robię telefonem (p30pro) ale rzeczywiście mocno ko...

źródło: comment_16712083747o5Kxj0X7wvB3vjVDAl6Vo.jpg

Pobierz
@bkwas: kompresuj o wiele mniej a w wordpressie zainstaluj jakąś wtyczkę co Ci ogarnie lazyloading np Lazy Load by WP Rocket albo coś z tych:
https://wp-rocket.me/blog/best-lazy-load-plugins-wordpress/
nie kompresuj też zdjęć sama, rób upload na pełnej jakości i doinstlauj sobie np:
EWWW Image Optimizer
on o to zadba już, jakość na 90 i nara :P
no i koniecznie oficjalna od wordpresa : Performance Lab
i tam zaznacz webp uploads (jeszcze mniejsze pliki