Wpis z mikrobloga

Są świąteczni spóźnialscy? #rozdajo z pompą - dzisiaj pierwsze z trzech rozdajo. Jedna wygrana osoba zgarnia 1 rzecz do wybrania do 100zł W MOIM SKLEPIE. Gwarantuję wysyłkę w poniedziałek, wszystko na pewno dojdzie jeszcze przed świętami więc jest szansa na darmowy prezent dla bliskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla chętnych by kupić coś unikalnego do poniedziałku specjalny kupon "usuń konto" na -10% Jutro robię następne rozdajo i jeszcze większą promocję - codziennie promocję będę zwiększać -> dzisiaj 10%, jutro 20% a w niedzielę 30%, więc sprawdźcie co jest dostępne.

Mam świadomość, że chętnych najwięcej będzie w niedzielę, ale rozumiem to całkowicie - sam bym polował na największą promocję. Pamiętajcie tylko że każda moja rzecz jest wystawiona w sklepie po 1 sztuce i nie jestem w stanie jej powielić, bo wszystko robię ręcznie i powtórek raczej nie zobaczycie - więc jeśli wasza upatrzona rzecz zniknie, to zniknie bezpowrotnie ʕʔ

Tak, mam świadomość że to tani chwyt marketingowy, ale przyznaję bez bicia - dla tak małego twórcy okres świąteczny to bardzo newralgiczny i ważny moment sprzedażowy, więc za każde małe i duże zakupy serdecznie Wam dziękuje bo to dla mnie zawsze ogromne wsparcie w mojej twórczości.

Nie rozpisuję się więcej, zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka jutro rano wyniki rozdajo i puszczę następną promocję. Zapraszam na www.bido.com.pl/shop

Wszystkiego co dobre Mirki!
bkwas - Są świąteczni spóźnialscy? #rozdajo z pompą - dzisiaj pierwsze z trzech rozda...

źródło: comment_1671201600ixxY2VuczDkdndoGJgW2wl.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@bkwas: coraz lepsze te rzeczy robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden z naszyjników, który kupiłem u Ciebie mojej różowej niestety się zepsuł, także w sumie to dobra okazja na zakup nowego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Izanagi013 a co się stało że się zepsuł? Końcówka się urwała?

Daj znać PW, może jestem w stanie naprawić, jakoś się dogadamy więc pisz!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hitmonlee dzięki za miłe słowa - takie komentarze + poczta pantoflowa to naprawdę (pomimo działania głównie przez internet) najlepsza reklama jaka istnieje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Izanagi013 to Mirek - jakbyś robił zakupy napisz w wiadomości do sprzedawcy swój nick, bardzo możliwe że szklana fiolka jakimś dziwnym trafem trafi do Twojego zamówienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bkwas: Pokaż sowę dzieje się na naszych oczach (⁠+⁠_⁠+⁠) Też bym sowę kupił dla konkubiny ale kupiłem wcześniej inne eleganckie precjoza, a może..uda się zrobić sowę na warsztatach?:⁠-⁠)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bkwas: a ja w zamówieniu kiedyś zastosowałem kod "usuń konto" a sprzedawca w pudełku mi odpisał też "usuń konto", niby dodał fiolki do pudełka ale niesmak pozostał, nadal będę kupować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz