Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Coffesue: ale na jaki #!$%@? osobne konto na to? W czym jest lepsze od zwyklego oszczędnościowego?

@pedros92: lepsze w niczym, ale różnić się będzie tym, że na zwykłym koncie oszczędnościowym swoje pieniądze pożyczasz bankowi, którego dotyczy prawo bankowe a na "koncie mieszkaniowym" będziesz pożyczał rządowi, który te pożyczki na bieżąco będzie wydawał bez większej kontroli
@Wejd1 Bo to jest takie rozwiązanie pokazujące, że coś się robi, nie robiąc nic xD To ma zerowe zastosowanie, traktuje jedynie ludzi jako debili, którzy nie potrafią sami oszczędzać na M2 i musi zajmować się tym państwo ( robiąc to mega nieudolnie). Żaden człowiek o zdrowych zmysłach nie będzie dawał dobrowolnie pieniędzy temu Państwu xDD
@labla Mam swoje mieszkanie, mnie ten temat już nie dotyczy. Z resztą poznałem się już na złotych rozwiązaniach tego rządu, więc mogę śmiało stwierdzić, że wyjdzie z tego gówno. Jak sam nie odłożysz pieniędzy, to nic nie wyczarujesz, sorry ale taka prawda. A jak Państwo zacznie dopłacać, to wartość mieszkań wzrośnie o równowartość dopłat i tyle będzie.