Wpis z mikrobloga

Mirki, kompletnie #!$%@? od tego czy to elektryk czy nie, co sądzicie o designie BMW i3?
#motoryzacja #samochody #samochodyelektryczne #bmw

Pytanie dedykuję @Poludnik20, który to w swoim wpisie kasuje każdą krytykę wyglądu tego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stashqo - Mirki, kompletnie #!$%@? od tego czy to elektryk czy nie, co sądzicie o des...

źródło: comment_1671183224Uua49j9Bp6n4xDJSuGH4NE.jpg

Pobierz

Co sądzisz o BMW i3

  • matiz na kołach od roweru, abominacja 73.4% (212)
  • mi się podoba 16.3% (47)
  • jestem z Podlasia, co to samochód? 10.4% (30)

Oddanych głosów: 289

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@let_it_be: wcześniej jeszcze nawrzucał nam, że krytykujemy bo jeździmy 20letnimi trupami i planetę mamy w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako posiadacz elektryka z 22' poczułem się potraktowany niesprawiedliwie :p
  • Odpowiedz
@apo: ja za bardzo nie rozumiem sensu tego auta. Marka znana z samochodów sportowych wprowadza jakiegoś wysterylizowanego elektryka dla kobiet i korpo z cena premium.
  • Odpowiedz
@Stashqo: projektanci jak robią elektryka to sobie wmówili, że auto musi wyglądać futurystycznie i w ogóle inaczej niż to co widzimy na co dzień na drogach.
Potem wychodzą takie kwiatki. Ale gdyby nie ta tylna szyba to nie byłoby takiego dramatu, z przodu daje nawet ok. Do multipli by tego nie przyrównał. Rozumiem, że komuś się może podobać, ale sam bym sobie takiego nie kupił.
  • Odpowiedz
projektanci jak robią elektryka to sobie wmówili, że auto musi wyglądać futurystycznie


@dzana: Nie musi a moze. W elektryku nie musisz miec dlugiej maski z przodu zeby zniescil sie silnik. Silnik tez nie decyduje o umiejscowieniu kol z przodu. Nie ma baku ktory wumusza pewne ustawienie kol tylnych.
  • Odpowiedz