Wpis z mikrobloga

Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic nie zjadła, dzisiaj kilka łyżek karmy. Jest bardzo słaba i nie trzyma się na nóżkach, od wczoraj praktycznie leży (,)

Wizytę do weta mamy na 13, zobaczymy co tam powiedzą, ale jest opcja eutanazji…

Masakra, to są takie decyzje, że sobie nie wyobrażacie…

Perełka ma prawie 19 lat, prze dwa lata miała dwie operacje na przerzuty nowotworu. Ostatnia operacja miała miejsce z miesiąc temu.

#pokazpsa #zalesie
Pobierz cytmirka - Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic n...
źródło: comment_1671181727NLqv3j7GQuH0LACzDFfkvD.jpg
  • 179
Nie, można też tego terminu używać w stosunku do zwierząt, śmieszny purysto.


@romek898 Nikt za to do więzienia nie wsadzi. Choć mi np. byłoby głupio pisać o adopcji psa, zamiast o jego przygarnięciu - a wszyscy tak dziś piszą. Choć zwierzę to nie dziecko. Mam nadzieję, że nie razi to adoptowanych dzieci.
Mój piesek miał prawie 15… dysplazja stawu biodrowego, walczyliśmy tydzień ale nie mogłam znieść jak płacze w nocy i trzeba było mu ulżyć w tym cierpieniu () To było w lipcu a płaczę nawet teraz pisząc to :( Cokolwiek by się działo, trzymaj się mirabela, na pewno twój piesek cię bardzo kocha i jest wdzięczny co dla niego robisz, mam nadzieję że Perełce się polepszy <3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: pozwól jej odejść naturalnie, do tego czasu powinnaś być dla niej hospicjum. Ale nie jak u matki Teresy, z modlitwami i bez paracetamolu xd podawaj jej CBD, chmiel, wszystko co błogie i ziołowe