Wpis z mikrobloga

Negatywna Reakcja młodych mężczyzn na przymusowy pobór jest de facto odzwierciedleniem między innymi tego jak państwo jak i społeczeństwo takowych traktuje.

Zanim było widmo ćwiczeń czy poboru to było widać że nie tylko w Polsce ale i na zachodzie biali mężczyźni coraz bardziej są traktowani jako obywatele drugiej kategorii. W szczególności jeśli chodzi o system prawny wokół małżeństw czy innych stałych związków. Dorzućmy jeszcze elity co próbują wprowadzić doktryne "Nie będziesz posiadać niczeg i będziesz szczęśliwy". W takiej sytuacji jak ktoś nie posiada niczego to też nie ma czego bronić więc czemu miałby bronić cudzego? Bardziej racjonalne jest poprostu #!$%@?ć ze strefy wojny jak najdalej.

I to #!$%@? o honorze i męskim obowiązku, #!$%@?, książątkach. Chciałbym przypomnieć że przez spory czas po białych facetach się ciśnie jak po burej suce. "Nie masz 190cm, ferrari, #!$%@? i willi nad morzem? To nie jesteś prawdziwym mężczyzną". I wielu chłopów przeciętniaków nasłuchało się tyle pomyj jakie się na nich wylewa, a to że jest elementem opresji, a to że jest gównem, a to że nie jest prawdziwym mężczyzną, a to że jest incelem, przegrywem, piwniczakiem mieszkającym u matki. Że każde próby ośmieszenia go za unikanie kamaszy to spłynie po nim jak po kaczce, i tak będzie #!$%@?ł przed wojną.

Nawet jeśli siłą zaciągnie się ich do armi to będzie to zbieranina, nie armia i to o tak niskich morale że dezercja będzie osiągać ogromny poziom, ewentualnie odwrócą się przeciw tym którzy ich wysłali na wojne jeśli nadarzy się okazja. I potem wielu będzie zdziwionych.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 64
@LegendarnyOdkurzacz: odchodząc na chwile od tematu ćwiczeń/
jedyne „pomyje” jakich się nasłuchałem pochodziły od wszelkiego rodzaju prawactwa i k0nserw.
Lewice wiadomo #!$%@?, ale przestańcie łykać jak pelikany prawacką propagandę która pojawiła się jakiś czas temu w us i ostatnio rozprzestrzeniła się na cały internet jak rak złośliwy. Powtórzę raz jeszcze: tfu altright to najgorsze ideologiczne szambo jakie powstało w ostatnich latach.


Chciałbym przypomnieć że przez spory czas po białych facetach się
społeczeństwo tak spolaryzowane jest ze każdy nienawidzi siebie?


@mac_mod: jeśli masz powszechną demokrację ze społeczeństwem obywatelskim to każdy poruszany w społeczności problem jest potencjalnie polityczny, zwłaszcza w państwie dobrobytu które zajmuje się dosłownie każdą kwestią życia

sposób w jaki demokracje podejmują decyzje (większość parlamentarna robi co chce) prowadzi do tego że nawet skomplikowane problemy są sprowadzane do dwóch przeciwstawnych opcji: tego co chce większość, i tego co chce opozycja. system jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DuchGrzyb: ale z ciebie grzeczny, ułożony chłopiec xd dobrze się mamy słuchałeś, ojciec się nie przyłożył i mamy taki efekt. Już ja ci pokażę jak to fajnie jest w karcerze za dezercję
"Nie masz 190cm, ferrari, #!$%@? i willi nad morzem? To nie jesteś prawdziwym mężczyzną"


@LegendarnyOdkurzacz: Zgadzam sie z wiekszoscia ale przywolanie ludzi, ktorzy maja niska samoocene przez panstwo niby? To akurat problem danego czlowieka, ze ma slabsza psychike, brak pewnosci siebie, kompleksy i nie mieszaj tu tego. Z reszta sie zgadzam,zapierdziela czlowiek, rozwija sie, lapie lepsza prace, a tu cyk wchodza PISiory i rujnuja wszystko. Zarabiajac 10k w tym kraju i
@LegendarnyOdkurzacz: mam 35 lat i przez te lata doznałem tyle przykrości od ludzi, że nie jestem patriotą w najmniejszym stopniu. Do tego doszło to jak rząd nas #!$%@? i szmaci na co dzień.

Cytowany tekst...Nie mam za co kochać tego kraju, ludzi stąd, choć rozumiem zamysł służby wojskowej i dbania o wspólne dobro. Niemniej jednak ja nie czuję "wspólnoty" z wieśniakami, oszustami i pełnymi pogardy cwaniakami, którzy traktowali mnie lekceważąco całe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DuchGrzyb: biorą biorą, od tego siedzenia pod kloszem mocno ci się pogorszyło. Różnica jest taka, że nikt ci nie da broni do ręki i całymi dniami będziesz na tyłach obierał ziemniaki, prał bieliznę i czyścił kible bo tylko do tego się nadajesz
@LegendarnyOdkurzacz:

@DuchGrzyb: plusik byczku

rządzą tym krajem nieudacznicy, o co nie zapytasz SSP to dostajesz beleczke z odpowiedzia typu odbierdolta sie od nas od orlenu i od nas, placisz kupe forsy miesiecznie na skladki zdrowotne tylko po to zeby wizyte u specjalisty dostac na +7 lat, w urzedach pracuja roszczeniowe #!$%@?, ktore mimo ze dostaja kase z budzetu na ktory sie skladasz to jeszcze wszystko traktuja jako nieprzyjemna koniecznosc

szkolnictwo,