Wpis z mikrobloga

@dlolb:

@thoorgal: tak będąc super precyzyjnym to należało by jeszcze przeliczyć na oktany, bo w USA standardowa benzyna ma mniej oktanów niż w Europie


@dlolb: paliwo jest takie same, w Stanach jest tylko inny wzór na wyliczanie oktanów. Benzyna 87 w Stanach to to samo co 95 w Europie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlolb:


@thoorgal: tak będąc super precyzyjnym to należało by jeszcze przeliczyć na oktany, bo w USA standardowa benzyna ma mniej oktanów niż w Europie


@dlolb: paliwo jest takie same, w Stanach jest tylko inny wzór na wyliczanie oktanów. Benzyna 87 w Stanach to to samo co 95 w Europie.

@thoorgal: waaaat? Serio? To jest chyba jeszcze głupsze w takim razie niż imperialne miary xD
@benkenobi1111: Znam dużo ludzi co na wizie L wyemigrowali z IT. Ja skończyłem Inżynierię Środowiska i pracuje jako Project Manager przy dużych kontraktach głównie stacje uzdatniania wody. Firma ma oddzielny chyba na wszystkich kontynentach, jeszcze niedawno proponowali wyjazd do Nowej Zelandii :). GC zaczęli załatwiać po 3 latach, mogli od razu ale przy wizie L mieli pracownika na wyłączność a przy GC mogę w każdej chwili iść do konkurencji :). Na