Wpis z mikrobloga

- Nie mogłem spać. O 8-9 zadzwoniłem do Iwony. Nadal miała wyłączony telefon. Połączyłem się z Kasią, tą, przez którą się poznaliśmy. Wiedziałem, że były na 8.30 umówione na siatkówkę na plaży. To ona zadzwoniła do domu Iwony - na stacjonarny. Jej mama powiedziała, że Iwona pewnie śpi u Adrii. Kasia zadzwoniła więc do Adrii i okazało się, że tam też jej nie ma - opowiadał przed laty Paweł P.


źródło: https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,29264803,sprawa-iwony-wieczorek-kim-jest-zatrzymany-pawel-p-i-jakie.html

Kto idąc na imprezę umawia się następnego dnia o 8:30 rano na jakąś siatkówkę?
#iwonawieczorek
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amadeo95: nie umówiły się, Kaśka sprawdzała na prośbę Pawła czy Iwona wróciła. Paweł wiedział, że Joanna zabrała z kimś Iwonę spod bloku, ale nie wiedział co jej zrobili. Dlatego chciał wiedzieć czy wróciła do domu.
  • Odpowiedz
@Amadeo95: nie umówiły się, Kaśka sprawdzała na prośbę Pawła czy Iwona wróciła. Paweł wiedział, że Joanna zabrała z kimś Iwonę spod bloku, ale nie wiedział co jej zrobili. Dlatego chciał wiedzieć czy wróciła do domu.


@Fajny_ludz: +1
  • Odpowiedz
@Amadeo95: Joanna wystawiła Iwonę, schowała swój tel w torebce Iwony - stąd numer tożsamy. Pod blokiem czekało na Iwonę kilku mięśniaków, a telefon miał zweryfikować czy nie zwinęli przypadkowej osoby. Tuż po wsadzeniu Iwony do auta telefon został wyłączony na godzinę. Co w tym czasie zrobili z Iwoną? Od razu zamordowali czy wywieźli, przekazali jak towar na inną imprezę? Podobno była gdzieś w barze w Chałupach - był zapis monitoringu
  • Odpowiedz
@kukurydzapomidor: tę samą trasę logowań miało setki telefonów w późniejszych godzinach. Tożsamy był dlatego, że logował się w tym samym czasie i w tych samych godzinach. Dodatkowo po 4 rano został wyłączony na godzinę.
  • Odpowiedz