Wpis z mikrobloga

#ekspresdokawy Jaki ekspres polecacie do kwoty 2,5k 3k max. 6 kaw dziennie również mleczne. Zależy mi na prostocie mycia i dobrej gwarancji w przypadku problemów. Zastanawiałem się na Siemensem eq6 tylko czym się one różnicom pomiędzy modelami s100- s700
  • 14
@gerypl89: ja mam Krupsa i to co mogę powiedzieć to że gwarancja działa, bo szybko wszystko naprawiają ale z drugiej strony 3 wizyty w ciągu 14 miesięcy nie świadczy chyba o nim zbyt dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle że jak chcesz dobra gwarancję to ona rzeczywiście działa - w tym przypadku sprawdź jak daleko masz do serwisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gerypl89: s100 to podstawowy model, każdy kolejny ma to samo co on w podstawie, a do tego:
s300 ma regulację stosunku kawy do mleka w poszczególnych przepisach kawowych.
s500 ma pompę 19 barową + 2 przepisy ekstra
s700 również 19 bar, stalowe wykończenie, podgrzewanie filiżanek, oświetlenie z frontu + 3 przepisy ekstra.
ja mam s300 i polecam również w ten model celować. s700 jest ładny, ale utrzymanie tego stalowego frontu w
@Notakaprawda: korzystają ze starych, dawno porzuconych przez Siemensa technologii oraz podrabiają technologie Jury, ale nie dopracowują ich. Do tego mają klientów za łosi których trzeba doić udostępniając do wymiany jedynie kompletne zespoły zamiast drobnych pojedynczych części jak np Saeco, Siemens czy Delonghi.

1. Duży nieporęczny zaparzacz ze zbyt dużą ilością kruchych plastikowych elementów - wiecznie trafiają do mnie uszkodzone zaparzacze w nich. Dostępny do wymiany tylko jeden element, pęknie coś innego