Wpis z mikrobloga

@manualnyautomat: Nie znam kompletnie gościa, ale nawet jeśli całokształt jego profilu sugeruje, że w tym poście liże dupę PiSowi to i tak wypowiedź sama w sobie jest słuszna i prawidłowa...
Zresztą xD Zakazywanie repostowania kogokolwiek xD I co ma za to grozić? 25 lat więzienia?

@xqwzyts: Generalnie tak, takie osoby często czują, ze są w sytuacji bez wyjścia a mimo to podświadomie szukają pomocy wokół (której często nie otrzymują lub
  • Odpowiedz
@getresh:

jeśli mówimy o modlitwie to wśród osób wierzących często daje ona efekty zbliżone do terapii,


Mówisz, że osoba mająca problem spowodowany odmiennością seksualną ma iść do księdza o tym pogadać i spotka się ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Szczerze? Miałem to szczęście w życiu, że prawie każdy ksiądz z którym miałem do czynienia (a było ich sporo) był naprawdę super i myślę, że byłby wobec takiej osoby wyrozumiały.
Ale wiem, że większość księży szczególnie na wsiach jedyne co zrobią takiej osobie to jeszcze bardziej zniszczą jej poczucie własnej wartości i nie okażą żadnego wsparcia.

Ale generalnie mówiąc o modlitwie nie chodzilo mi o spotkanie z księdzem a bardziej
  • Odpowiedz
@Cierniostwor ale co, Trzaskowski ma zbudowac i utrzymac sam oddzial, nie mowiac o calej placowce psychiatrii dzieciecej tak potrzebnej i tak zaoranej w Polsce? Czy moze ma z miejskich pieniedzy zaopiekowac sie tymi wszystkimi zmasakrowanymi przez narracje wiadomej frakcji mlodymi osobami nieheteronormatywnymi, albo mlodymi mezczyznami zmuszanymi do sluzby, albo mlodymi kobietami ktore nie maja prawa do samostanowienia, bo sa zmuszane do ciazy i rodzenia dzieci?
  • Odpowiedz
@Cierniostwor ale co, Trzaskowski ma zbudowac i utrzymac sam oddzial, nie mowiac o calej placowce psychiatrii dzieciecej tak potrzebnej i tak zaoranej w Polsce? Czy moze ma z miejskich pieniedzy zaopiekowac sie tymi wszystkimi zmasakrowanymi przez narracje wiadomej frakcji mlodymi osobami nieheteronormatywnymi, albo mlodymi mezczyznami zmuszanymi do sluzby, albo mlodymi kobietami ktore nie maja prawa do samostanowienia, bo sa zmuszane do ciazy i rodzenia dzieci?


@kawazrana: Nie, może zrobić np. To:
  • Odpowiedz
  • 0
@perfumowyswir Widzę wykopowy Wróżbita Maciej nam się trafił. Nawet sprawy nie zna, ale już głosi światu jaka była przyczyna samobójstwa. I jeszcze jakieś kasztany plusuja ten wysryw.
  • Odpowiedz
Metro Tokijskie np. ma zamontowane niebieskie światła które zdaniem psychologów uspokajają i zmniejszają liczbę samobójców w metrze.


@Cierniostwor: nwm czy niebieskie światła uspokajają, może jakoś wybijają z rytmu
Ale w każdym razie niebieskie światła są często montowane tam, gdzie zbierają się narkomani, żeby utrudnić im znalezienie żył
  • Odpowiedz
Nie, może zrobić np. To:

-Niebieskie światła na terenie metra


@Cierniostwor: które gówno dadzą. Przeczytaj sobie to badanie od którego to się zaczęło, pewność ustaleń określono tam na poziomie od 14 do 97 procent XD. Czyli statystycznie jest to tak szeroki zakres, że ta praca naukowa ustaliła, że świało działa albo nie działa.
Autor tego badania rok po jego opublikowaniu stwierdził, że niebieskie światło to strata czasu, a ogólny konensus naukowy
  • Odpowiedz