Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor
Cześć, podaj mi proszę swoje dane. Uwielbiam Twoje podejście, przyjmę każde Twoje zlecenie, od Sprzątania, przez naprawę samochodu do remontu dachu.
Oczywiście nic z tego nie zrobię, nawet nie zacznę ale będziesz musiał mi zapłacić.
Bo wiesz to że ja sobie nie radzę nie znaczy że ktoś inny sobie nie poradzi. Zapłacisz 2x, w sumie lubisz płacić 2x za to samo.

Bo chyba wiesz, że jak miasto weźmie się za to
  • Odpowiedz
@ArekMaupa: złe porównanie. Nie wiem jak to wygląda w Paryżu, więc będzie Londyn:

1. Miasto jest nieporównywalnie bogatsze, więc może pozwolić sobie na dużo więcej
2. Takie drzwi znajdują się tylko na jednej linii - Jubilee
3. Każda linia metra ma w Londynie swój własny typ taboru
4. Produkowany jest on specjalnie dla londyńskiego metra. Oni mają dosłownie pociągi i wagony zaprojektowane specjalnie dla nich. W Warszawie na linii M1 jeżdżą
  • Odpowiedz
@ArekMaupa: w ogóle się tym nie interesuje, po prostu codziennie jeżdżę metrem oraz mniej więcej wiem jak działa metro w Londynie. Do poznania szczegółów wystarczył 5-minutowy research z Googlem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@vulfpeck: gdyby tylko dać jakiś budżet na telefon zaufania może te 5 osób by odeszło od pomysłu samobójstwa. Co ja tam pisze lepiej da się 50 milionów milionerom za to że sobie pobiegali w Katarze xD( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiS na poziomie centralnym sobie nie radzi nie sprawia że władzę samorządowe mają nic nie robić


@Cierniostwor: PiS nie tyle sobie nie radzi co #!$%@? pieniądze samorządom żeby te nie radziły sobie bardziej
  • Odpowiedz
@vulfpeck: #!$%@?ąc od głównego wątku: ktoś naprawde uważa że jak jest sobie człowiek który postanowił się zabić to zmieni zdanie bo zobaczy plakat który mówi ,,nie zabijaj się pls, tu masz numer wsparcia" ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: pod kołami pociągów giną 2000, ale tylko 70 na torach. Wychodzi na to, że pozostałe 1930 osób pociągi dojeżdżają poza torami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz