Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebny #wykopefekt, w nocy zaginął mąż znajomej, ogromna prośba o udostępnienie i wyplusowanie dla zasięgu, już nieraz #wykop zdziałał cuda, poniżej opis:

#zaginieni #zaginal
Michał Czeszyński31lat
#wroclaw #brwinow #wroclaw

Michał mieszka w Brwinowie.
13.12.2022 wyjechał w delegacje do Wrocławia.
Ostatni raz widziany był około północy przy restauracji Lwowskiej na ul. Rynek 4 we Wrocławiu gdzie przebywał tam ze współpracownikami.
O godzinie 23:50 ostatni raz Michał miał kontakt z rodziną

⚠️Kamery monitoringu zarejestrowały Michała na skrzyżowaniu Szewska/Wita Stwosza.
Najprawdopodobniej udał się dalej Szewską w stronę Grodzkiej ⚠️

Michał zatrzymał się w hotelu przy ul. Piotra Skargi 24 (Hotel B i B Stare Miasto Wrocław)

Zaginiony do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca gdzie przebywał w czasie delegacji.

Rysopis
Michał ma 182cm wzrostu, niebieskie oczy, blond włosy.

Mężczyzna ubrany był w czarna kurtkę , granatową marynarkę, koszule w kratę, czarne buty.

⚠️Zaginiony posiada z tyłu głowy charakterystyczny znak (siwa plamka)
Na lewej nodze posiada blizny pooperacyjne⚠️

Michał posiada ze sobą telefon komórkowy, ale jest nieaktywny. Ma dokumenty.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z policją pod nr 22 729 59 46 lub pod nr alarmowy 112

Można również napisać bezpośrednio do strony #soszaginiecia

GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ‼️
geneosis - Mireczki, potrzebny #wykopefekt, w nocy zaginął mąż znajomej, ogromna proś...

źródło: comment_1671049314Seuu89KjaSFT21if0Qzb3X.jpg

Pobierz
  • 82
@geneosis: oby się znalazł ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko miejski monitoring sprawdzony a sklepowy? może póki jest to świeże to próbować prosić na jakimś spotted ludzi z wro którzy byli w okolicy o zapis z kamerek samochodowych? Albo z monitoringu tramwaju?
O co chodzi z tymi topielcami we Wrocku? Wracasz z imprezy i nagle chodnik się kończy i wpadasz do rzeki?


@Ranger: kolo rynku jest dużo okazji aby chodzić kolo jakiegoś zbiornika wodnego (fosy? rzeki? nvm, to tylko nazwy...)

czasami ludzie chca szybko zrobic siku do takiego zbiornika

niestety istnieje odruch ktory nasila sie po alkholu, tj
jezeli bedziesz mocno "przeć" aby zrobić siku (a w miejscu publicznym do wody raczej nie
@solutio7: co to za kocopoły, że akurat we Wrocku jest plaga takich utrat przytomności? Poza tym po pijaku nie trzeba przeć na pęcherz, bo jak Ci się chce leć po pijaku, to raczej potrzebujesz siły, żeby się nie posikać w spodnie, a nie siłować się o kropelkę...
@Ranger: nigdzie nie napisalem ze jest to plaga Wrocławia (°°

idz do swojego neurologa i zacytuj to co napisałem; może dzieki temu kiedyś unikniesz czegoś takiego skoro nawet nie wiesz o czym pisze
@solutio7: ok, a Ty też idź do lekarza na sprawdzenie, czy nie masz szpotawych kolan - zazwyczaj gdy ktoś na to zaczyna cierpieć to jest już za późno i zostaje się kaleką, a często nie jest to diagnozowane odpowiednio wcześnie (kiedy jest wyleczalne), a człowiekowi wydaje się, że jest wszystko ok.

Dziękuję za ciekawostkę, ale to nadal nie tłumaczy, że wszyscy tu piszą o tym, że to normalne, że we Wrocławiu
@Ranger: problem z kolanami a utrata przytomności w nieoczekiwanym miejscu (np przy zbiorniku wodnym) to imo 2 totalnie rozne rzeczy

https://www.halodoctor.pl/pytanie-do-lekarza/utrata-przytomnosci-po-oddaniu-moczu-z-kim-sie-skonsultowac

tu jakis przyklad z neta. Tak jak pisalem: neurolog i kardiolog.

Sam kiedyś miałem taki atak na imprezie integracyjnej. Na szczęście znaleźli mnie w łazience w klubie a nie w rzece. Po takiej akcji masz "obowiazkowe" (o ile przyznasz sie lekarzowi) spotkania z neurologiem i kardologiem w celu wykluczenia ataku
@geneosis: mówił rodzinie czy współpracownikom, ze wraca od razu do hotelu z restauracji? Bo jeśli tak, to Piotra Skargi jest w odwrotnym kierunku, po co miałby iść na Grodzka? Tak tylko głośno myśle.
co to za kocopoły, że akurat we Wrocku jest plaga takich utrat przytomności?


@Ranger: Raz, że klub ze striptizem, gdzie barmanki dosypują ludziom syf, a dwa, że sebixy, które dosypują ludziom syf. Kolo szedł bez czapki z okolic miejsca, gdzie jest klub ze striptizem, który jest mocno powiązany z krzywymi akcjami, w których ktoś zaginął, bądź po jednym piwie tracił zupełnie świadomość, budząc się rano bez niczego w kieszeniach i z
błędnik szaleje lekkie potknięcie i tyle xD


@AdamKarolczak02137: ufff, sprawa rozwiazana, błędnik powoduję że ludzie się potykaja, w trakcie potknięcia przechodzą przez ogrodzenie kolo wroclawskiego rynku, schodzą w dół do fosy i topią się

zamykam temat ( )

@geneosis: kluby typu Ciało/Transformator sprawdzone? tam towarzystwo jest różne moze ktoś go czymś poczęstował i poleciał w melanz? wiem ze snucie takich teorii moze byc głupie, ale lepiej sprawdzić
go robic wolno) to serce moze zatrzymać sie na parę sekund aby coś tak wewnętrznie wyregulować (ciśnienie? nie jestem neurologiem/kardiologiem), ale 4 sekundy bez bicia serca/przepływu krwi/tle


@solutio7: XD tobie sie chyba od tego szczania całkiem mózg wyłączył
@solutio7: XD tobie sie chyba od tego szczania całkiem mózg wyłączył


@Eternal_Oblivion: ja #!$%@? nie mam sily na ludzi na tym portalu. Serio #!$%@? co chciales udowodnić swoim postem? szkoda strzempic ryja na takich ludzi takich jak ty skoro info od lekarza macie w dupie. Tu info z neta może predzej zaufasz... (°° to jest #!$%@? chwila googlania

zasłabnięcia podczas