Wpis z mikrobloga

  • 1157
Mireczki, potrzebny #wykopefekt, w nocy zaginął mąż znajomej, ogromna prośba o udostępnienie i wyplusowanie dla zasięgu, już nieraz #wykop zdziałał cuda, poniżej opis:

#zaginieni #zaginal
Michał Czeszyński31lat
#wroclaw #brwinow #wroclaw

Michał mieszka w Brwinowie.
13.12.2022 wyjechał w delegacje do Wrocławia.
Ostatni raz widziany był około północy przy restauracji Lwowskiej na ul. Rynek 4 we Wrocławiu gdzie przebywał tam ze współpracownikami.
O godzinie 23:50 ostatni raz Michał miał kontakt z rodziną

⚠️Kamery monitoringu zarejestrowały Michała na skrzyżowaniu Szewska/Wita Stwosza.
Najprawdopodobniej udał się dalej Szewską w stronę Grodzkiej ⚠️

Michał zatrzymał się w hotelu przy ul. Piotra Skargi 24 (Hotel B i B Stare Miasto Wrocław)

Zaginiony do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca gdzie przebywał w czasie delegacji.

Rysopis
Michał ma 182cm wzrostu, niebieskie oczy, blond włosy.

Mężczyzna ubrany był w czarna kurtkę , granatową marynarkę, koszule w kratę, czarne buty.

⚠️Zaginiony posiada z tyłu głowy charakterystyczny znak (siwa plamka)
Na lewej nodze posiada blizny pooperacyjne⚠️

Michał posiada ze sobą telefon komórkowy, ale jest nieaktywny. Ma dokumenty.

Jeśli ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z policją pod nr 22 729 59 46 lub pod nr alarmowy 112

Można również napisać bezpośrednio do strony #soszaginiecia

GWARANTUJEMY ANONIMOWOŚĆ‼️
geneosis - Mireczki, potrzebny #wykopefekt, w nocy zaginął mąż znajomej, ogromna proś...

źródło: comment_1671049314Seuu89KjaSFT21if0Qzb3X.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@Sayong: i co w tym dziwnego? Ja jak gdzies jade sama to zawsze sie kontaktuje z kims bliskim o konkretnej godzinie, wiedza, ze jak sie nie odezwe w konkretnym czasie to cos jest nie tak. Skoro do rana nie mogli nawiazac z nim kontaktu i nikt z pracy nie wie gdzie jest, i pewnie w hotelu tez go nie ma (podejrzewam, ze sprawdzili) to nasuwa sie prosty wniosek, ze cos jest
  • Odpowiedz
@little_muffin: jak dobrze pamiętam na Sokolniczej jest/była wytrzeźwień w na Podwalu jest Tzw Dołek ale z niego po max 48h od zatrzymania muszą wypuścić, aczkolwiek w takiej sytuacji warto sprawdzić to miejsce jeśli kogoś szukamy, najlepiej osobiście...Dlaczego osobiście? Woziłem znajomego, w Prawie że identycznej sytuacji tylko że szukał ojca (miejscowego). Każde możliwe miejsce tego typu sprawdzone każdy szpital i komisariaty we Wrocławiu. Dzwonił, chodził, pytał i nic, nikt o kimś takim
  • Odpowiedz
ludzie z gorączka jadą na sor


@m0rdeczka: Teraz większość szpitali ma zaraz obok soru nocną opiekę zdrowotną więc ten problem szybko rozwiązują wysyłając tam pacjenta, a jeżeli doktor tam stwierdzi że jednak trzeba na sor to nie ma wtedy problemu z przyjęciem.
  • Odpowiedz
człowiek nie napisze nic do rodziny w ciągu 20h (albo i mniej skoro już akcja na grubo) i jest poszukiwany?


@m0rdeczka: wtf? Jakby był singlem to normalne, że nie pisze codziennie do matki lub rodzeństwa, ale gdy koleś ma żonę i dziecko? Do tego pewnie doszedł kontakt z kimś z pracy oraz hotelu, że nikt go nie widział i nie spał tam w nocy, telefon wyłączony, pewnie koleś takich akcji z
  • Odpowiedz
W pale się nie mieści... prawie cywilizowany kraj, XXI wiek i ginie bez śladu młody czlowiek. Czy to jakiś Liban, Rosja... czy inne gówno?
To po #!$%@? te wszystkie monitoringi w rozdzielczości 0,2 VGA...? Niewyobrażalne przez co przechodzi rodzina...
  • Odpowiedz
O godzinie 23:50 ostatni raz Michał miał kontakt z rodziną


@geneosis: Coś wiadomo na temat kontaktu czy to u nich normalne rozmawiać o takiej godzinie? Jedyny powód jaki ja miałbym, żeby dzwonić/smsować do kobiety o tej porze to warunek, że dotarłem bezpiecznie do hotelu po podróży(też pracuję delegacyjne) a z tego co piszesz to po prostu był w knajpie, podejrzewam, że alkohol był lany.
Nie żebym coś sugerował albo oskarżał, ale
  • Odpowiedz
@Sababukin: przeciez mogl po prostu zadzwonić "hej kochanie, spotkanie sie skonczylo, ide teraz do hotelu, wysle Ci jeszcze eska jak dojde. A Ty co tam sobie robisz?". Ludzie maja rozne nawyki. Bliscy wiedza najlepiej jakie zachowanie jest standardowe, a jakie nie.
  • Odpowiedz
  • 3
Oby dobrze się skończyło. Polecam włączyć sobie udostępnianie lokalizacji (np. Google Maps) bliskiej osobie.
  • Odpowiedz
@Sababukin: przeciez mogl po prostu zadzwonić "hej kochanie, spotkanie sie skonczylo, ide teraz do hotelu, wysle Ci jeszcze eska jak dojde. A Ty co tam sobie robisz?". Ludzie maja rozne nawyki. Bliscy wiedza najlepiej jakie zachowanie jest standardowe, a jakie nie.


@little_muffin: To też zaznaczyłem w drugiej części pytania czy to u nich normalne, może być na smyczy, ale niekoniecznie być musi. Zwykła ciekawość.
  • Odpowiedz
  • 1
@geneosis sam byłem w delegacji we Wrocławiu i film mi się urwał, obudziłem się na korytarzu w hotelu niedaleko kanału czy jak tam zwał. Dzioby na butach miałem zdarte. Jakąś dobrą dusza mnie odholowala a ja nic nie pamiętałem. Oby się znalazł.
  • Odpowiedz