Wpis z mikrobloga

@onigiritv: ja wczoraj właśnie walnelam takiego babola, przeszłam przez ulicę w miejscu niedozwolonym widząc samochód ale był na odległości pozwalającej na bezpieczne przedostanie się na drugą stronę. okazało się, że tym samochodem był radiowóz, ale na szczęście obeszło się bez przypału i normalnie pojechali dalej xD
@onigiritv
@vieniasn
@Piottix
@Zeugma Typ wrzuca zdjęcie z dupy, na którym widać jak Policjanci rozmawiają z obywatelem, dorabia do tego swoją wymyślona historyjkę, wrzuca na wykop, a wykopki łykają jak pelikany i atakują Policjantów. Typowy wykop jest typowy. Wam to wystarczy byle gówno przedstawić jako wielka prawdę i każdy z was w to uwierzy. A potem się dziwić, że ten portal to jeden wielki syf. Sami napędzacie tą nienawiść.
@onigiritv Pokaż mi na to dowód. Na tym zdjęciu nawet nie widać zakazu wejścia na chodnik. Więc wydaje mi się, że jak już to podeszli tylko i zwrócili uwagę.
@onigiritv: Marzę o tym aby móc na widok policjanta odetchnąć z ulgą i pomyśleć że jestem bezpieczny


@knur3000 mnie wczoraj policja zatrzymała i czułem się totalnie niekomfortowo, jeszcze jak o coś zapytałem to z taką pogardą odpowiadał, a jak kręciłem nosem, że nie wiem czy przyjmę mandat to #!$%@? zaczęła samochód oglądać i to wyglądało tak: jak mandatu nie przyjmiesz za rozmowę przez telefon to znajdziemy coś innego.