Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W końcu postanowiłem kupić swoje pierwsze Call of Duty, padło na najnowsze Modern Warfare 2. Od zawsze lupalem w Battlefielda, ale że najnowszy to totalna klapa więc postanowiłem zapełnił luke. No i OMG, jak to multi mnie wessało () czuje się jak 13 letni szczyl grający całe dnie w Enemy Territory. Coś czuję że zostanę już z tą serią na długo, warto było
#gry #pcmasterrace #callofduty #cod
  • 10
@koronawirus: jest trochę rzeczy zepsutych w szczególności że snajperka w głowę nei zabija na strzała w dmz i wz, czasem randomowy dmg, ale na dniach jest jakiś patch może to poprawią. No i proxymity chat, jak kogoś zabijesz albo lezy do reanimacji i krzyczy "fuck you fuck you" a ty go jeb i gnojek leci do menu xD
@SpeaRRR: dla mnie to zmiana dla płączków i noobów co wybiegają na pałę i potem się dziwią że giną, Używanie snajperki teraz jest bez sensu, poza tym nooby i tak giną teraz np często stoją jak idioci na środku drogi i rozkminiają w którą stronę iść a ja cyk ich suvem rozjeżdżam, mmm jeszcze jak na voice płaczą to aż mi cieplutko w serduszku robi ( ͡° ͜ʖ ͡
@dragon7: Co za bzdura. Mapy sa większe i snajperzy są bardzo groźni. Na małych dystansach ludzie latają z tą jedną snajperką co ma szybki ADS i kasują innych ludzi jednym strzałem.

Graj jest bardziej taktyczna, bo odległości sa mniejsze i wiecej jest miejscówek kamperskich. Skakanie jak zając nie pomaga.
@cwlmod: jak ktoś ma 3 płyty to nie da się, chyba ze jest jakiś build którego nie znam, próbowałem bezpośrednio w twarz że niby hełm pomija z signala i lipa, brałem pistolet na tym szybkim wyciąganiu i nim dobijałem ku uciesze proxy czatu jak już leżał "Plzzz nooooo, fuck you! fuck youooooo" xD
@dragon7: Wąchaj skarpety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może znowu coś pomieszałem ale te pistolety x12 to jakieś op są. W GW to na 2/3 strzały lecisz gdzie karabinem trzeba więcej razy trafić xD
@cwlmod: ja nie stópkarz sam se wąchaj ale klej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabrali im dmg na opancerzonych przeciwników, pistoletom, znerfil akimbo czyli podwójne pistolety i podnieśli dmg na 50 gs, ja tam wolę szybki ttk robi się taki mil sim wtedy