Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek #zaginieni #kryminalne #sopot #gdansk #gdynia #trojmiasto #jelitkowo #komentarze #truecrime

Komentarze z pudelka. To prawda, ze Adria zmieniła nazwisko i wyjechała za granice?
Wiecie może, czy jeśli przesłuchają ręcznika, to ściągną całe to szemrane towarzystwo na przesłuchania, czy jak to wyglada?
Jeśli Adria tez jest za granica, jak jeden z tych chłopaków, którzy tez tam byli na imprezach w momencie zaginięcia Iwony, czy doprowadzenie ich do przesłuchania może być utrudnione? Np jeśli wyjechali do Holandii, to raczej szukaj wiatru w polu?
Wiadomo ze ludzie wyjeżdżają za granice, już od lat, do pracy, żyć, ale raczej mało kto zmienia przy tym nazwiska.
Mama Iwony podobno pozostawała w kontakcie z Adrią/jakaś koleżanka Iwony, bo pamietam fragment wywiadu z nią - ze jedna z koleżanek Iwony powiedziała mamie Iwony, ze „zaczela ja rozumieć dopiero gdy zaczela mieć własne dziecko”. Mi to jakoś podpasowuje do Adrii, ale Iwona miała tez jakaś inna kumpele, Kaske lat 17 na tamte czasy.
Czy ktoś wie coś na te tematy? Może ktoś mieszka blisko, coś słyszał?
czaszkopranie - #iwonawieczorek #zaginieni #kryminalne #sopot #gdansk #gdynia #trojmi...

źródło: comment_1671020292fLqLwbNep9lJIRJ10x5tl1.jpg

Pobierz
  • 40
@shnitzel: tak, ta Kasia widziała jak Iwona dostaje w cymbał po czym nie pamieta sytuacji, ludzi. Pamietam każda bójkę której swiadkiem byłam, a tu przyjaciółka nie kojarzy kto i za co jej #!$%@? na jej oczach.
Możliwe byłoby to gdyby oni się tam prali co drugi dzien to może faktycznie ciężko wyłapać ale aż taka patola chyba nie
@shnitzel: już sama kirwa nie wiem kim są ci ludzie i kogo mogli zatrzymać
Liczę na adrie, serio :( jeśli to ona ja naprawdę wolała, a nie do telefonu jak twierdzi, co słyszał ojczym Iwony, to już powinna pierdziec w pasiak
Obczaj sobie adrie w Superwizjerze - jak zacięła się gdy mówiła WYSZLI. „Za Iwona wysze…. Wyszli nasi koledzy” :)
I ten uśmieszek tego głąba, masakra